25.000 TL bütçeye kablosuz oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
25.000

Alucard-sama

Kilopat
Yer
Malatya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Evet başlıkta da görüldüğü üzere 25.000 TL bütçem var. Bu birkaç yıldır Logitech G733 kullanıyordum ve hiç memnun değilim. Kablosuz, mikrofonu çok iyi veya ortalamanın üstü olan, müzik dinlemek ve oyun oynamak için yeni bir kulaklık alacağım. Önerilerinizi bekliyorum.

Evet başlıkta da görüldüğü üzere 25.000 TL bütçem var. Bu birkaç yıldır Logitech G733 kullanıyordum ve hiç memnun değilim. Kablosuz, mikrofonu çok iyi veya ortalamanın üstü olan, müzik dinlemek ve oyun oynamak için yeni bir kulaklık alacağım. Önerilerinizi bekliyorum.

25 bin liraya sistem toplayın hocam daha iyi.

Logitech G735 bakabilirsiniz.

Son düzenleme:
25.000TL gibi bir bütçeniz var ve oyuncu kulaklığı mı alacaksanız?

Evet? MSI GE76 Raider bilgisayarım, G915 TKL klavyem, G512 Pro X fareye sahibim. Tek ihtiyacım olan şey kulaklık.

25 bin liraya sistem toplayın hocam daha iyi.

Sisteme ihtiyacım yok dostum 3070 Ti ve 12700H işlemcili bir Gamebook'um var zaten.

Logitech G735 bakabilirsiniz.

Hocam yıllardır Logitech kullanıcısıyım. Klavye ve mouse konusunda iyiler fakat kullandığım G733 ile arkadaşımın kullandığı G935 beni hiç tatmin etmedi. Logitech'den daha kulaklık almam maalesef.

Evet? MSI GE76 Raider bilgisayarım, G915 TKL klavyem, G512 Pro X fareye sahibim.
Bütçe bu kadar yüksek ise oyuncu kulaklığı tercih edilmemeli ama diyorsanız ki benim için konfor önemli, o zaman Corsair HS80 önerebilirim.
Her türlü gideri var, sizin zevkleriniz önemli tabi, bas ses mi seversiniz tiz mi mesela?

Bunların haricinde, piyasadaki iyi bir oyuncu kulaklığı için bu kadar bütçelere çıkmaya gerek yok. Bu tercih meselesi değil, yani, bu fiyatlara gerek kalmayacak.

Ancak, karşılarım derseniz, yurt dışından Audeze oyuncu kulaklıklarına göz atabilirsiniz.

Geri
Yukarı