25.000 TL Gaming laptop önerisi

• Konuyu başlatan Voiex
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 33
  • Görüntüleme 3B
Bütçe
25000
Bu zamanda 3060 varken 2070 almak pek mantıklı değil.

Benim attığım sistemin aynısını atmışsınız...

3060 6 GB VRAM 2070 8 GB VRAM'a sahip tamam RTX 3060 daha sonra çıktı ama ileriye dönük bakarsak şu an da bile 6 GB VRAM'in yetersiz kalmaya başladığı zamanlarda 2070 daha mantıklı

Sen ciddi misin kanka 23 bin TL'ye 3050 Ti alan aptaldır 20 bin TL'ye 2070 satılıyor.

Son düzenleme:

Bu laptop MSİ kasa olduğu için çok sağlam geçen arkadaşım aldı hiçbir sıkıntısı yok. Isıma derdi yok hiçbir şey. Hafıza olarak biraz dar ama özelleştirip arttırabilirsiniz. Sanırım şuanda stokta yok ama takip edin iyi bir alet. Zamanında 11k'ye satıldı :/

Bu laptop MSİ kasa olduğu için çok sağlam geçen arkadaşım aldı hiçbir sıkıntısı yok. Isıma derdi yok hiçbir şey. Hafıza olarak biraz dar ama özelleştirip arttırabilirsiniz. Sanırım şuanda stokta yok ama takip edin iyi bir alet. Zamanında 11k'ye satıldı :/
Bu cihazın gördüğü en düşük fiyat sadece Ağustos ya da ekim ayında birkaç saatliğine 14,600 lira diye biliyorum ben.

Bu cihazın gördüğü en düşük fiyat sadece ağustos'ya da ekim ayında birkaç saatliğine 14,600 lira diye biliyorum ben.

Doğru olabilir tam bilgim yok ama sanırım o fiyatta gördüm. Yanlış hatırlıyormuşum demek ki. Sonuç olarak şuankinden çok daha ucuzdu. Düzeltme için teşekkürler.

Geri
Yukarı