25.000 TL gaming laptop önerisi

CEKİK

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar , 25 bin TL bütçem var hem iş hem oyun için düşünüyorum karşıma çıkan Slayer 7XL-3060 ve Acer Nitro 5 AN517-41 modelleri var ancak mux switch olmadığı için şüphe içinde kaldım. Bu ürünler alınır mı yoksa başka ürün mü bakmalıyım?

Merhabalar , 25 bin TL bütçem var hem iş hem oyun için düşünüyorum karşıma çıkan Slayer 7XL-3060 ve Acer Nitro 5 AN517-41 modelleri var ancak mux switch olmadığı için şüphe içinde kaldım. Bu ürünler alınır mı yoksa başka ürün mü bakmalıyım?
Bu ürünler alınır ama fazla ısınıyor bu ürünler hocam bende de acer nitro 5 var çok ısınıyor bu bilgisayarlar onu göz önünde bulundurarak almanızı tavsiye ederim.

Bende de yukarı linkteki nitro 5 var fakat ısınma sorunu daha yaşamadım. AAA oyunlarda genel olarak GPU 73 75 CPU ise 85 86 larda geziyor nadiren 90'a çıkıyor
Sanırım ısınıyor diyen grup nitro sense kullanmıyor veya tam olarak kullanamıyor yoksa kendim deneme fırsatım oldu değerler gayet iyiydi.

Sanırım ısınıyor diyen grup Nitro sense kullanmıyor veya tam olarak kullanamıyor yoksa kendim deneme fırsatım oldu değerler gayet iyiydi.

Masaüstü cihazlardan ki soğutma performansını beklediklerinden kaynaklı bence laptoplarda 60-70 dereceler imkansız açıkçası 85-90 derecelerde çalışan cihazlar. Ayrıca Intel işlemcili Acer Nitro cihazlar daha az ısınıyor öyle bir faktörde car.

Sanırım ısınıyor diyen grup nitro sense kullanmıyor veya tam olarak kullanamıyor yoksa kendim deneme fırsatım oldu değerler gayet iyiydi.
Hocam ben nitro sense de kullanıyorum bu bilgisayarın iliğini kemiğini biliyorum diyebilirim kendi bilgisayarım adına ve benimki ısınıyor içine ısındığı için kendim cooler masterin mastergel maker termal macununu sürdüm biraz daha rahatladı ama bi kaç ay sonra eski haline dönüyor pump-out dan dolayı çoğu oyunu fan max performansta oynuyorum 90 derece üstü hatta bazı oyunlarda(pubg) gibi fanı sona alıyorum üstüne bilgisayara undervolt yapıp öyle oynuyorum anca 85 derecelerde tutuyor. Yeni modellerinin dediğiniz gibi bazı modelleri çok ısınıyor benimki gibi bazı modelleri buz gibi oynatıyor bu buz gibi oynatan kesim genelde işlemcisi amd olanlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı