25.000 TL Gaming Laptop Önerisi

Bütçe
25000

BarleyHops

Hectopat
Monster Tulpar serisi iyi diye biliyorum buna bakabilirsin diğerlerine sakın bulaşma.
Önerdiklerinden Asus derdim kalite için ama fiyatı cidden fazla o sisteme göre, DELL daha mantıklı duruyor içlerinde.

Monster Tulpar serisi iyi diye biliyorum buna bakabilirsin diğerlerine sakın bulaşma.
Önerdiklerinden Asus derdim kalite için ama fiyatı cidden fazla o sisteme göre, DELL daha mantıklı duruyor içlerinde.

lenovo ideapad serisini önermez misiniz?

lenovo ideapad serisini önermez misiniz?
Dell laptopun işlemci tokatlar lenovanın işlemciyi.
İkisine de almaz Tulpar laptop alırdım oyun oynayacaksan ekran kartı iyi olması lazım, 3050Tİ de 4gb VRAM var 3060 da 6 GB VRAM var %50 fark sağlayacak sana oyunlarda 3050Tİ ye göre.
3060 ekran kartlı laptop almak varken niye 3050Tİ gibi çöpe para vereceksin ki. gtx 1650 ile aynı performansı veriyor tek fark DLSS, RTX.
Benim laptopda da 3050Tİ var ben malımı övmüyorum.
Grafik isteyen oyunlarda yüksek ayarlara çıktıkça VRAM yetersiz kalıyor.
RDR2 falan Orta/Yüksek ayarda oynuyorum 70 FPS civarı ondan sorunum yok ama VRAM kullanımı %95 gibi geziyor kimse istemez böyle durumda olmak.
İleriye dönük olarak 3060 Ekran kartı senin ilacın olacak.
Ben almadım para yetmedi ve o zaman başka alternatifim yoktu ama sen aynı hatayı yapma.

Son düzenleme:
evet bu da güzel duruyor monster tulpar'la arasında kaldım şimdi.

evet bu da güzel monster mı bunu mu tercih ederdiniz? Bir de 32GB ram'li bir model biliyor musunuz?

Evet bu da güzel duruyor Monster Tulpar'la arasında kaldım. Şimdi.

Evet bu da güzel Monster mı bunu mu tercih ederdiniz? Bir de 32 GB RAM'li bir model biliyor musunuz?

32 GB RAM'li modeli yok diye biliyorum ben Acer Nitro'nun farklı bir modelini kullanıyorum açıkçası Monster'ı bilmiyorum ancak Acer Nitro'yu öneririm.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı