25.000 TL Gaming Laptop Önerisi

Legion güzel bence de

Yalnız ekran kartı watt degerine bir bakın 33bin liraya 3070 nasıl oluyor ben şaşirdım şahsen

Hocam mantıken 27-28 bandına güzel 3060 bulunuyorsa, 33K bandına da 3070 bulunur. Omen de güzel cihaz eğer işlemci odaklı bir şeyler istiyorlarsa.

Hocam soğutma kalitesi iyidir değil mi ve kronik sorunları yoktur değil mi çok hakim değilim ve bir de fan sesi en minimum olanı tercih etmem benim için iyi olur.

Fan sesi olarak ikisi de iyi, ikisinin de soğutması IG3'ü ezer geçer. IG3 giriş-orta seviye bir kasadır (2022 modelleri), fakat Omen ve Legion orta-üst kasalardır.

Hocam mantıken 27-28 bandına güzel 3060 bulunuyorsa, 33K bandına da 3070 bulunur. Omen de güzel cihaz eğer işlemci odaklı bir şeyler istiyorlarsa.
Yanlız attığın cihazlarda farkettiysen hep birinden kısma çabasindasınız. Hikayeli oyun oynayacaksa bu rekabetci oynayacaksa su diye bir mantık yok yani ikisinide ortalama karsilamasi lazim hocam

Fan sesi olarak ikisi de iyi, ikisinin de soğutması IG3'ü ezer geçer. IG3 giriş-orta seviye bir kasadır (2022 modelleri), fakat Omen ve Legion orta-üst kasalardır.

Hocam tercihim hem işlemcide hem de ekran kartında Intel'den yana ona göre model biliyor musunuz?

Yalnız attığın cihazlarda fark ettiysen hep birinden kısma çabasindasınız. Hikayeli oyun oynayacaksa bu rekabetci oynayacaksa su diye bir mantık yok yani ikisini de ortalama karsilamasi lazim hocam

Hocam 33K verip de giriş seviye 2022 model bir IG3 almak saçma. 6800H, 12700H ile kıyaslanan bir işlemci. Omen almak her türlü daha mantıklı. Ayrıca MUX Switch de var.

Hocam tercihim hem işlemcide hem de ekran kartında Intel'den yana ona göre model biliyor musunuz?

Ekran kartı Intel işlemcili sağlam bir cihaz yok fakat neden illa Intel işlemci istiyorsunuz? 6800H gayet mükemmel bir işlemcidir.

Ayrıca kendiniz için bir öneri istiyorsanız yeni konu açınız, konu da mesaj kirliliği olmasın.

Hocam 33K verip de giriş seviye 2022 model bir IG3 almak saçma. 6800H, 12700H ile kıyaslanan bir işlemci. Omen almak her türlü daha mantıklı. Ayrıca MUX Switch de var.
O zaman bence Legion al geç hocam. Her türlü işini karşılar. Ama 3070 kaç watt ona bir bakın özellikle

Ekran kartı Intel işlemcili sağlam bir cihaz yok fakat neden illa Intel işlemci istiyorsunuz? 6800H gayet mükemmel bir işlemcidir.

Ayrıca kendiniz için bir öneri istiyorsanız yeni konu açınız, konu da mesaj kirliliği olmasın.
bencede

O zaman bence Legion al geç hocam. Her türlü işini karşılar. Ama 3070 kaç watt ona bir bakın özellikle.

Bence de.

Teşekkür ederim hocam sağ olun.

Kriterlerime bu uyuyor sanırım iyi midir sizce. HP OMEN Laptop 16 - B1007NT Intel Core i7 - 12700H 16GB RAM 512GB SSD 6GB Geforce RTX 3060 16.1 inç FHD 144Hz FreeDOS Siyah 68P15EA - HP Store Türkiye

Çok iyi bir cihaz fakat stokta yok, 6800H işlemcili olanı da alabilirsiniz.

Lütfen hocam, Intel işlemci de diretmeyin. 6800H da çok iyi bir işlemcidir.

Hocam ilk cihazım AMD işlemcisi ve ekran kartı oldu çok fazla sıkıntı yaşadım. Yoksa sevenlere saygım sonsuz ama bu sefer Intel tercih etmeyi düşünüyorum bazı avantajları sebebiyle de. Öneriniz için de çok teşekkür ederim iyi bir Omen incelemesi yapacağım.

Hocam ilk cihazım AMD işlemcisi ve ekran kartı oldu çok fazla sıkıntı yaşadım. Yoksa sevenlere saygım sonsuz ama bu sefer Intel tercih etmeyi düşünüyorum bazı avantajları sebebiyle de. Öneriniz için de çok teşekkür ederim iyi bir Omen incelemesi yapacağım.

Ekran kartı nedeniyle çok büyük sıkıntılar yaşamış olabilirsiniz, bende yaşadım :D

Fakat işlemci olarak AMD gerçekten iyi, bu bütçede 6800H işlemcili 3060 ekran kartlı Omen'i gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Ekran kartı nedeniyle çok büyük sıkıntılar yaşamış olabilirsiniz, bende yaşadım :D

Fakat işlemci olarak AMD gerçekten iyi, bu bütçede 6800H işlemcili 3060 ekran kartlı Omen'i gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Intel işlemcili olanın stoğu alacağım zamana kadar yenilenmezse şans vereceğim hocam😁 tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim iyi günler dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı