25.000 TL hazır sistem seçimi

Rellawn

Centipat
Daha fazla  
Bu attığınız sistem iyiymiş. Peki site güvenilir mi?

Güvenilir bir site dediğiniz gibi sistem de bomba bir sistem bütçeniz varsa ( sadece bence kasa çok hoş değil onu da konfigrasyonlardan değiştirebilirsin tabii sana güzel gözüküyorsa al geç derim.) Kaçırmayın volkan abinin bir sistemi kendisi de badici güzel bir abimizdir.

İnceleme videosuda var bir bak iyice içine sinerse kaçırma dostum harbi iyi bir sistem.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Not: Sistem 200 adetle sınırlıymış almak istiyorsan acele et ama acele edeceğim diye de diğer şeyleri araştırmayı bırakma belki daha da güzeline denk gelirsin.

Güvenilir bir site dediğiniz gibi sistem de bomba bir sistem bütçeniz varsa ( sadece bence kasa çok hoş değil onu da konfigrasyonlardan değiştirebilirsin tabii sana güzel gözüküyorsa al geç derim.) Kaçırmayın volkan abinin bir sistemi kendisi de badici güzel bir abimizdir.

İnceleme videosuda var bir bak iyice içine sinerse kaçırma dostum harbi iyi bir sistem.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Not: Sistem 200 adetle sınırlıymış almak istiyorsan acele et ama acele edeceğim diye de diğer şeyleri araştırmayı bırakma belki daha da güzeline denk gelirsin.

Teşekkürler. Peki bir sorum olacaktı 12 GB RTX 3060 mı 8 GB RTX 4060 mı?

Ne anlamda sordunuz anlamadım ama 1080p de çok etkilemez ama 2K ya çıkıncı 8 yerine 12 GB VRAM olması elbbette FPS farkı yaratır.
50-60 yaratmaz ama 10 civarı taş çatlasa 15 falan yaratır yani.
Gerçe bunlarda azımsancak FPS'ler değil 90 yerine 105.

İncelemeyi izleyin içinize sinmeden hiçbir şey almayın her şey pahalı bu devirde.

Geri
Yukarı