25.000 TL iPad tavsiyesi

mehmetalp0101

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar iPad almak istiyorum ama modeller ve 8-9. nesil gibi olayları bilmiyorum. IPad'e ihtiyacım şu şekilde;
- Ders çalışıp video izleyeceğim YKS için.
- Çizimle uğraşıyorum sanal çizime geçmek istiyorum.
- Bütçe minimum 20k, maximum 25k. Daha üstüne çok az zorlayabilirim.
- Sadece çalışma ve çizim için kullanacağım.
Model ve fiyat atarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPad Air 5. Nesil alabilirsin ben bir sene once kalemle birlikte 17 bine almiştim, universitede de kullanirsin çok islevsel. Samsung tavsiye etmem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben fotoğraf, video düzenleme gibi işlerin yanında her türlü günlük iş için Air 5 tercih ettim. Geçen hafta Apple'ın sitesinden öğrenci indirimiyle yirmi bin TL'ye Air 5 ve 2.nesil Apple pencil aldım. Dediğiniz işler için Air 5 rahatlıkla yetecektir bu yüzdenhem Apple pencili hem de Air 5'i yirmi bine alabileceğiniz bu indirimi kaçırmayın derim. Ha bir taraftan da çok yakın bir zamanda yeni iPad Air ve mininin tanıtılması ihtimali var ve çok yüksek. Tabii o zaman böyle bir indirim olur mu bilmiyorum. Bu arada bahsettiğim indirim 23 Ekim'de bitiyormuş.

Ben fotoğraf, video düzenleme gibi işlerin yanında her türlü günlük iş için Air 5 tercih ettim. Geçen hafta Apple'ın sitesinden öğrenci indirimiyle yirmi bin TL'ye Air 5 ve 2.nesil Apple Pencil aldım. Dediğiniz işler için Air 5 rahatlıkla yetecektir bu yüzdenhem Apple Pencil'i hem de Air 5'i yirmi bine alabileceğiniz bu indirimi kaçırmayın derim. Ha bir taraftan da çok yakın bir zamanda yeni iPad Air ve mininin tanıtılması ihtimali var ve çok yüksek. Tabii o zaman böyle bir indirim olur mu bilmiyorum. Bu arada bahsettiğim indirim 23 Ekim'de bitiyormuş.

Apple'ın sitesinden hiç sipariş vermedim. Verirsem kaç günde gelir ? Ve Apple'ın sitesinden mi yoksa başka siteden mi satın alınmasını önerirsiniz.

Apple'ın sitesinden hiç sipariş vermedim. Verirsem kaç günde gelir ? Ve Apple'ın sitesinden mi yoksa başka siteden mi satın alınmasını önerirsiniz.
Eğer merkezi sayılabilecek bir yerde yaşıyorsanız 1, bilemediniz 2 güne geliyor ama ben İstanbul'un dışında bir ilçede oturduğum için 1 haftada geldi. Apple'ı arayıp şikayet etmesem gelir miydi bilmiyorum. Şu anki indirim varken Apple sitesinden almanız her türlü daha avantajlı. Ha indirim vs. olmadığını düşünürsek fiyat nerede cazipse oradan almanız daha iyi olur. Kusura bakmayın çok geç bir cevap oldu.

Bir de Apple'da taksit imkanları daha kısıtlı.

Yeni konular

Geri
Yukarı