25.000 TL kamerası iyi telefon önerisi

Ruzgar2

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, Samsung A32 kullanıyorum. Bana yetiyor ama fotoğraf çekmek istediğimde yarı yolda bırakıyor. Sizden 25.000 TL'ye kamerası iyi telefon tavsiyesi istiyorum. İçimde iPhone 12 var almalı mıyım sizce yoksa kamerası iPhone 12'den iyi başka modeller var mı? Yurt dışı istemiyorum.

Teşekkürler.

Gerçekten bu S23 FE ile S22 nin kamerası İphone 12 den daha mı iyi? Bilirsiniz İnstagram için çok güzel fotoğraflar çekebiliyor İphone telefonlar bir çok kamera ayarı var. Emin olmak istiyorum teknik verilerden pek anlamıyorum sizi yoruyorum kusura bakmayın.

Gerçekten bu S23 FE ile S22'nin kamerası iPhone 12'den daha mı iyi? Bilirsiniz Instagram için çok güzel fotoğraflar çekebiliyor iPhone telefonlar birçok kamera ayarı var. Emin olmak istiyorum teknik verilerden pek anlamıyorum sizi yoruyorum kusura bakmayın.

Tabii ki daha iyi. iPhone 12 rakip bile olamaz. S22 iPhone 13 rakibi bir telefon.

Bu saatten sonra iphone 12 alınmaz. 13 olsa neyse diyecem ama o paralara da çok daha iyi cihazlar var. S23 özelinde konuşmak gerekirse ana kamerada hem gece hem gündüz iphone 12 yi ezer geçer ama ön kamera da iphone lar çok daha doğal fotoğraflar çekiyor, S23 kötü değil kesinlikle ama ön kamera da iphone rakipsiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı