25.000 TL laptop önerisi

Umutee

Femtopat
Daha fazla  
Bir laptop almak istiyorum oyun ve yazılım için ve bütçem 25.000 TL oynamalar olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Güzel bir laptopa benziyor sizin kullandığınız bir laptopsa kısaca birkaç oyundaki FPS değerlerini yazabilir misiniz?

Üstteki cihaz güzelmiş yine de teşekkür ederim.

Güzel bir laptopa benziyor sizin kullandığınız bir laptopsa kısaca birkaç oyundaki FPS değerlerini yazabilir misiniz?

Bir de gözden kaçırmışım 8 GB RAM yeterli mi ilk cihaz için.

Bir de gözden kaçırmışım 8 GB RAM yeterli mi ilk cihaz için.
Cihazı kullanmıyorum, atılan iki cihaza da RAM takviyesi şart.

Casper monster uzak durmanızı tavsiye ederim. Ben Dell g 15 5515 ryzen edition kullanıyorum. 9 aydır bende şuana kadar bir sıkıntı yaşamadım. Dell'i tavsiye edebilirim.

Yukarıda önerilen cihazlara mutlak RAM takviyesi gerek Dual kit RAM'ler 8x2 RMA'lar 1200 TL falan HP Victus serisi var Acer performans verir ama RAM takviyesi gerekli biraz uğraşmanız gerek.

Casper Monster uzak durmanızı tavsiye ederim. Ben Dell g 15 5515 Ryzen Edition kullanıyorum. 9 aydır bende şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım. Dell'i tavsiye edebilirim.

Nitro 5 almayı düşünüyorum 32 fb RAM 3050 Ti 520 GB SSD 7.nesil i 7

Yukarıda önerilen cihazlara mutlak RAM takviyesi gerek Dual kit RAM'ler 8x2 RMA'lar 1200 TL falan HP Victus serisi var Acer performans verir ama RAM takviyesi gerekli biraz uğraşmanız gerek.

8 GB RAM'in yetersiz olrugunu biluyorumda belki farklı bir durum vardır diye sormuştum teşekkür ederim.

Nitro 5 almayı düşünüyorum 32 fb RAM 3050 Ti 520 GB SSD 7.nesil i 7

8 GB RAM'in yetersiz olrugunu biluyorumda belki farklı bir durum vardır diye sormuştum teşekkür ederim.

Hocam i7 7.nesil? Berbat hocam ben kullandım i7 7.nesili en az i5 11300H olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı