25.000 TL laptop önerisi

firma hakkında çok olumlu yorum ve başarılı satış var . Dediğim gibi yarın sabah soracağım.
Hangi laptopu almamı öneriyorsunuz bu arada arkadaşlar. Dediğim gibi sadece metin2 ,valo , lol oynanacak
Dostum pttde satılan o ürünü alma. O işte bir iş var. Trendyoldan yakın zamanda telefon aldım piyasa altına, ertesi gün bilinmeyen numaradan arandım dolandırmaya çalıştılar siparişi iptal ettim ve trendyola şikayet ettim. Gereksiz yere başım ağrıdı. Bu da öyle bir şeydir kesin. Bunun dışında Acer Nitro 5 alabilirsiniz. Bu bütçede daha iyi sıfır cihaz yok. Keşke zamanında nitro 5 alsaydım ben de.

Dostum pttde satılan o ürünü alma. O işte bir iş var. Trendyoldan yakın zamanda telefon aldım piyasa altına, ertesi gün bilinmeyen numaradan arandım dolandırmaya çalıştılar siparişi iptal ettim ve trendyola şikayet ettim. Gereksiz yere başım ağrıdı. Bu da öyle bir şeydir kesin. Bunun dışında Acer Nitro 5 alabilirsiniz. Bu bütçede daha iyi sıfır cihaz yok. Keşke zamanında nitro 5 alsaydım ben de.
teşekkür ederim yorumunuz için. Peki neden Acer tavsiye ediyorsunuz. Çünkü işlemciler aynı , Lenovo 3050ti , ram 16 gb olmasına rağmen. Bilmediğim için soruyorum

Omen o fiyata nasıl oluyor hocam.
İmkansız gibi duruyor.

PTT de bir halt var. Mümkün değil yani o fiyat.

pet deki firmayı yarın arayıp soracağım . o fiyat imkansız gibi ama

64 lük olanı 85 k yazıyordu. son satış fiyatı.
Ekran görüntüsü 2024-04-04 015357.png

Yeni konular

Geri
Yukarı