25.000 TL monitör dahil bilgisayar önerisi

Thanatossx

Hectopat
Herkese iyi akşamlar, 27-31 Mart tarihleri arası bir bilgisayar siparişi verilecek. Tercihimiz tek siteden olması, bilindik siteler tercih edilirse tarafımızca iyi olur. Daha çok FPS ağırlıklı lakin her çeşit oyun oynanacak, bilgisayarın amacı da oyun bilgisayarı olacak.

1679686854256.png

Biz vatandan böyle bir bilgisayar bulduk bunun da nasıl olduğu konusunda fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
Bilgisayar toplama veya hazır sistem olabilir hangisi bizi mutlu edecek ise fark etmez. Dikkat edilmesi gereken noktalar tek site olması, sitenin güvenilir ve bilindik olması, bütçe de 26.000'e kadar esneme olabilir. 26.000'i geçmeyiniz.

Selam öncelikle FPS ve oyunlar için bir bilgisayar topluyorsanız vatan İtopya vesayir biraz tuzludur bu sebeple önerim Trendyol'da yorumları güzel olan pahalı pcleri tercih edebilirsiniz ben almıştım Valorant oynuyorum güzelde fps veriyor

Selam öncelikle FPS ve oyunlar için bir bilgisayar topluyorsanız vatan İtopya vesayir biraz tuzludur bu sebeple önerim Trendyol'da yorumları güzel olan pahalı pcleri tercih edebilirsiniz ben almıştım Valorant oynuyorum güzelde FPS veriyor.

Resmi satıcı olmadığı için uğraştırma ihtimali yüksek. Önerin için sağ ol.

Selam öncelikle FPS ve oyunlar için bir bilgisayar topluyorsanız vatan İtopya vesayir biraz tuzludur bu sebeple önerim Trendyol'da yorumları güzel olan pahalı pcleri tercih edebilirsiniz ben almıştım Valorant oynuyorum güzelde fps veriyor
Hayatımda gördüğüm en kötü önerilerden.15kya gidip 10400f rx580li sistemlere sakın ama sakın bulaşmayın.

Aldığınız bilgisayarın linkini atar mısınız?

Hayatımda gördüğüm en kötü önerilerden.15kya gidip 10400f rx580li sistemlere sakın ama sakın bulaşmayın.

Aldığınız bilgisayarın linkini atar mısınız?

Hocam 26.000'i geçmesin demişsiniz fakat olurda elinize 500₺ daha geçerse ben bunu öneririm.
Bana kızabilirsiniz fakat benim hoşuma gitti sistem.
PTA-Akıncıv2 i5-13400F RTX 3070TI DDR4 | Pta Store (Monitörü 3.000₺ olarak düşündüm.)
Ek olarak
Stoklar bu hafta yenilenecek.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı