25.000 TL sistem önerisi

polS

Picopat
Daha fazla  
Selamlar, bu PC'yi almayı planlıyorum. İyi mi? Sizlere göre daha iyileri var mı?

SS.png

Son düzenleme:
Selamlar, bu PC'yi almayı planlıyorum. İyi mi? Sizlere göre daha iyileri var mı?

Seagate barracuda almak yerine WD Blue 1 TB almanız daha mantıklı olur. Onun dışında sistem bana pahalı geldi daha ucuza bundan daha iyi performans verecek sistemler de bulunabilir. Kullanma amacınızı ve belirli isteklerinizi belirtirseniz yardımcı olabiliriz.

Seagate Barracuda almak yerine WD Blue 1 TB almanız daha mantıklı olur. Onun dışında sistem bana pahalı geldi daha ucuza bundan daha iyi performans verecek sistemler de bulunabilir. Kullanma amacınızı ve belirli isteklerinizi belirtirseniz yardımcı olabiliriz.

Sistemi yayın ve profesyonel Valorant oynamak için alıyorum. Önerileriniz varsa alabilirim.

Tavsiye ederim.

Hocam göz gezdirdim önerinize. Fakat işlemci yeterli olur mu?

3200 MHz RAM yok mu?

Ekleyebilirim.

Yaptığım değiştirmeler ile bu sisteme bakmanızı tavsiye ederim. Bu bütçeye 3060 almayınız lütfen.
Edit: Değişmeler linkte gözükmüyor, buradan belirteyim. İşlemci 5600X, anakart B550M S2H, RAM ve ekran kartına dokunulmuyor, SSD Kingston KC2500, HDD WD Blue 1 TB, kasa Thermaltake T35. Bütçenizi hafiften aşıyor ama bunu tavsiye ederim 3060 bir sistemdense.

Sistemi yayın ve profesyonel Valorant oynamak için alıyorum. Önerileriniz varsa alabilirim.

Hocam göz gezdirdim önerinize. Fakat işlemci yeterli olur mu?

Ekleyebilirim.

Hocam, oyunda ekran kartını tam besleyemiyor o yüzden ekran kartına yük bindiriyorum. Diğer kısımlarda bir problem yaşamadım canavar gibi. Bütün parçalar ASUS zaten ^^

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaptığım değiştirmeler ile bu sisteme bakmanızı tavsiye ederim. Bu bütçeye 3060 almayınız lütfen.
İşlemciyi : AMD Ryzen 7 5800X 3.80 Ghz 8 Çekirdek 36MB AM4 7nm İşlemci

Anakart : Gigabyte B550 Gaming X 4000mhz(OC) RGB M.2 AM4 ATX Anakart
Yapsak nasıl olur hocam?

İşlemciyi : AMD Ryzen 7 5800X 3.80 Ghz 8 Çekirdek 36MB AM4 7nm İşlemci

Anakart : Gigabyte B550 Gaming X 4000mhz(OC) RGB M.2 AM4 ATX Anakart
Yapsak nasıl olur hocam?
Çok daha iyi olur. Ama kasayı değiştirmek için bütçeniz kalmaz. Ayrıca SSD ve HDD de eklemek istiyorsanız yine bütçeyi aşar. Tabii tam bütçeniz kaç onu belirtirseniz.
Diğer arkadaşlara sesleniyorum, 3060 ile 3060 Ti arasında çok fark var. Bu bütçede 3060 Ti bir sistem toplanabiliyor iken 3060 önermeyiniz lütfen. Hocamın kafası karışıp sonra pişman olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı