25.000 TL sistem önerisi

Bütçe
25.000

Squte

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bilgisayar toplamayı düşünüyorum ancak ekran kartı işlemci gibi önemli ekipmanlarda fazla bilgiye sahip değilim.

Bilgisayarı oyun oynamak için topluyorum ve 25.000TL civarında bir bütçem var. Eğer bu konuyla ilgili bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim. Hangi marka ve modelleri tercih etmeliyim, en iyi oyun performansını hangisi verir?

Şimdiden yardımcı olan herkese "teşekkür ederim". 🖤

Anakartı en az B450MK yapın.
Ramleri GoodRam yapabilirsiniz.
PSU yu ise FSP GSM Hydro PRO yapın

Merhaba arkadaşlar, bilgisayar toplamayı düşünüyorum ancak ekran kartı işlemci gibi önemli ekipmanlarda fazla bilgiye sahip değilim.

Bilgisayarı oyun oynamak için topluyorum ve 25.000TL civarında bir bütçem var. Eğer bu konuyla ilgili bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim. Hangi marka ve modelleri tercih etmeliyim, en iyi oyun performansını hangisi verir?

Şimdiden yardımcı olan herkese "teşekkür ederim". 🖤
Yayın açacaksanız NVIDIA kart alın bu arada.

Oyun için alacaksanız ekran kartı olarak 3060 öneririm bu bütçeye gaming.gen.tr de hazır sistemler bulunuyor oradan alabilirsiniz.

Aslında bu ekran kartını düşünüyordum;
Asus TUF Gaming GeForce RTX 3060 Ti OC Edition 8G GDDR6X
Ama okuduğum birkaç yazıya göre (ne kadar doğru bilmiyorum) AMD (rX) ekran kartları daha uygun fiyata belirtmiş olduğum RTX ekran kartı ile aynı performansı verebiliyor gibi geldi bu yüzden biraz kararsız kaldım.

Ne yapacağım konusunda hiçbir fikrim yok. 😄

Aslında bu ekran kartını düşünüyordum;
Asus TUF Gaming GeForce RTX 3060 Ti OC Edition 8G GDDR6X
Ama okuduğum birkaç yazıya göre (ne kadar doğru bilmiyorum) AMD (rX) ekran kartları daha uygun fiyata belirtmiş olduğum RTX ekran kartı ile aynı performansı verebiliyor gibi geldi bu yüzden biraz kararsız kaldım.

Ne yapacağım konusunda hiçbir fikrim yok. 😄
Video ya da yayın yapacaksanız dediğim gibi bunu alın. BBL-HIGH/Intel Core i5 12400F/MSI GeForce RTX 3070 TI VENTUS 3X 8G OC 8GB/16GB DDR4/1TB M.2 SSD/Geforce RTX RayTracing PC |ITOPYA.COM

Geri
Yukarı