25.000 TL sistem önerisi

Hocam bu bütçede anakart belleği yükseltip ekran kartını kısmanın mantığı yok.

Bütçe biraz daha toplanırsa ekran kartından kısmaya bile gerek kalmaz. AM5 sistem alacak adam, bellekler 5200, SSD 500GB berbat DRAM'siz bir model. Böyle sistem mi alınır?

27410TL yapıyor burası. 3K daha koyar, doğru düzgün SSD, anakart, belleğe sahip böyle bir gerçek AM5 PCI-e 4.0 sistem dizer. Ekran kartından da FSR 3 Frame Gen modlarını dahil edersen kısmış dahi olmaz.

Son düzenleme:
Bütçe biraz daha toplanırsa ekran kartından kısmaya bile gerek kalmaz. AM5 sistem alacak adam, bellekler 5200, SSD 500GB PCI-e 3.0 berbat DRAM'siz bir model. Böyle sistem mi alınır?

27410TL yapıyor burası. 3K daha koyar, doğru düzgün SSD, anakart, belleğe sahip böyle bir gerçek AM5 PCI-e 4.0 sistem dizer. Ekran kartından da FSR 3 Frame Gen modlarını dahil edersen kısmış dahi olmaz.

O kadar zaman bekledin cidden çıka çıka bumu çıktı, kötü. Evet kanka modla FG açarız tamam, orjinali durur iken. Modculara güvenip kart almakta garip bir düşünce tarzı, Ve bütçeyi aşmış, yukarda bana bütçeyle zerzenişte bulunuyordunuz ne oldu ? bu arada 6650XT gram yakışmamış.

Babacığım o zaman bana 25-30 arası sistem önerebilirsiniz ben illa bu olacak demedim aranızda neden tartışıyorsunuz anlamadım

O kadar zaman bekledin cidden çıka çıka bu mu çıktı,
7/24 saat aralıksız forum listesi izlemiyoruz bazılarının aksine o yüzden geç cevap veriyoruz bazen.

Evet kanka modla fg açarız tamam, orijinali durur iken.
Kendi hali ile bile gayet iyi, ve her gün ciddi yol kat ediyor modlar, araştırma ile öğrenebilirsin.

Ve bütçeyi aşmış, yukarıda bana bütçeyle zerzenişte bulunuyordunuz ne oldu?
Bütçeyi aşabilir, ben konu sahibine öneride bulunuyorum.

Bu arada 6650XT gram yakışmamış.
A620 anakart 5200MHz bellek ve 500GB DRAM'siz çöp SSD çok yakışıyor tabii 🤣

Babacığım o zaman bana 25-30 arası sistem önerebilirsiniz ben illa bu olacak demedim aranızda neden tartışıyorsunuz anlamadım
Bu alınır dostum,

Babacığım o zaman bana 25-30 arası sistem önerebilirsiniz ben illa bu olacak demedim aranızda neden tartışıyorsunuz anlamadım.

Ben sizin için belirtiyorum, atılan sistemdeki 3 anabileşen berbat ve ileride karşınıza sorun olarak dönecek.

@furkanbsz Bahsi geçen iki kartın olmayan performans farklarını videodan inceleyebilirsiniz. Geleceğe dönüklük açısından anakart, bellek fark oluşturur. Özellikle SSD atılan hazır sistem ve benim attığım parçalardaki ciddi bir farka sahip.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı