25.000 TL sistem önerisi

Yanlış bilgi
Hocam dediğiniz gibi bir sistem toplar mısınız lütfen 25k bütçede? Bekliyorum. Ayrıca 5700 ne alaka? Darboğaz ne alaka o parçalarda?

Hocam 4060'ı iyi bir kart sanıyorsanız yorum yapmayın, lütfen o bütçede iyi bir kart sadece 4060'ı besleyecek işlemci çok fazla çevrede, önemli olan darboğaz yapmaması. 7500 4060'a göre güçlü bir işlemci ve darboğaz yapar, sistem tam gücünü kullanamaz. Pardon bu arada yanlış yazmışım ismini.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 4060'ı iyi bir kart sanıyorsanız yorum yapmayın, lütfen o bütçede iyi bir kart sadece 4060'ı besleyecek işlemci çok fazla çevrede, önemli olan darboğaz yapmaması. 7500 4060'a göre güçlü bir işlemci ve darboğaz yapar, sistem tam gücünü kullanamaz. Pardon bu arada yanlış yazmışım ismini.

AM5 ileriye dönük ve teknoloji bakımından daha iyi. Gerek yok öyle bir şeye. 4060 da kötü bir kart değil bu arada.

Pek mümkün görünmüyor maalesef.

O zaman buyurun.

@Kaan Diktaş Hocam benim bütçe 30.000 TL oldu. Banayeni bir PC önerebilir misiniz sizin bilgi birikiminize güveniyorum.

Son düzenleme:
@Kaan Diktaş Hocam son kez cidden son 35.000 TL'lik bir sistem önerebilir misiniz? Benim bütçe maşAllah artıp duruyor çünkü. 😅

Geri
Yukarı