25.000 TL sistem toplama

@Viktor Reznov orası Rampage ve James Donkey'in ilah gibi savunulduğu bir yer. Oradan doğru bir cevap çıkma ihtimali çok düşük.

Kendim A400 480 GB kullanıyorum, sorun falan yaşamadım.
Ben orayı referans göstermedim, orada "Technopat Sosyal"in konularını yazmış konu sahibi. A400 hakkında Sosyal'de açılmış birçok konu var. Göz atın.

@byReznov Her şeye kronik demeyi ne zaman bırakacaksınız? A400 kullanan 4 arkadaşım var, üçü de sorunsuz kullanıyor. Hani kronik sorunluydu? 3-5 tane sorun yaşayan gördünüz diye kronik olmuyor o. Gidip kronik ne demek bir araştırın, her şeye bozuk demeyi bırakın. O sorunlu, bu sorunlu. Sanki 1000 tane kullanıcı satın aldı da 900 tanesinde sorun çıktı...
Ben hangi SSD'ye kronik sorunlu dedim bu konuda? Bulursanız alıntı yapar mısınız. Kronik sorunlu, tüm seri sorunlu demektir. Mesela Adata SU630. A400, kronik sorunlu değil, ben de kronik sorunlu demedim. Sorunlu dedim. Sorun yaşayan da var yaşamayan da. Lütfen düzgün okumadan cevap yazmayın.

A400 sorunlu bir model denilebilir.

Tüm modeller sorunlu arkadaş ben anlamadım. Bende A400 kullanıyorum kim bu kadar sorun yaşayanlar?

Ben hangi SSD'ye kronik sorunlu dedim bu konuda? Bulursanız alıntı yapar mısınız? Kronik sorunlu, tüm seri sorunlu demektir. Mesela Adata SU630. A400, kronik sorunlu değil, ben de kronik sorunlu demedim. Sorunlu dedim. Sorun yaşayan da var yaşamayan da. Lütfen düzgün okumadan cevap yazmayın.

Tamamda ha kronik demişsin ha sorunlu demişsin. Adam A400 alayım o olur mu diyor. Sen A400 Sorunlu bir SSD diyorsun. Ne alsın bu millet herkes Samsung SSD almak zorunda değil.

Dostum emin misin çünkü bende benzer bir sistem toplayacağım ve 32 GB RAM yerine 16 GB RAM'e düşürerek i9 10900K almayı planlıyorum.

Hocam şimdi testlere mutlaka bakmanızı tavsiye ederim 16 GB ve 32 GB RAM almak için testlere mutlaka bakmalısın i9 10900K ve i7 10700K testlerinede mutlaka bakmanı tavsiye ederim kendi şahsıma konuşuyorum görmüş olduğum test sonuçlarına göre i7 10700K almak daha mantıklı geldi i9 10900K yerine esktra bir şeyler alınabilir saygılar.

Geri
Yukarı