25.000 TL sistem toplama

Bütçe
25.000
Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim. Şimdiden parçaları toplamaya başlarım ya da hazır bir sistem alırım. Teşekkürler...

2 ay beklemenin hiçbir mantığı yok çünkü stoklar o zamana kadar da düzelmeyecek. 1. sistem hocam. İsterseniz yanına HDD falan da alabilirsiniz.
Not: O soğutucu o işlemciyi soğutamaz, sistem gelince soğutmayı satın ve SilverStone PF360 ARGB Sıvı Soğutma Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bunu alın.
Dün geceden beri stok konusunu araştırıyorum yıl sonuna kadar stoklar düzelmez dendiğine çok yerde şahit oldum dediğiniz gibi. Soğutucu tercihinizi listeye ekliyorum teşekkür ederim 👍

Ben de sistem toplayacaktım ama şu lanet olası karaborsacılar yüzünden toplayamıyorum. Tavsiyem biraz bekleyin. Şu anda sadece ekran kartına sistem fiyatında para veriyoruz.

Ben de sistem toplayacaktım ama şu lanet olası karaborsacılar yüzünden toplayamıyorum. Tavsiyem biraz bekleyin. Şu anda sadece ekran kartına sistem fiyatında para veriyoruz.
Haklısınız ancak stoklar 1 sene daha aynı devam edecek diye öngörülüyor her yerde. Maksimum 2 ay daha beklerim şu durumda bir nevi mecburum bu fiyatlardan sistem toplamaya

Yeni konular

Geri
Yukarı