25.000 TL telefon tavsiyesi

Bütçe
25000

Dogukan_Boyraz

Hectopat
Daha fazla  
25k civarına telefon önerisi istiyorum. Benim aklımda POCO F5 Pro ile S23 var. Çok küçük bir telefon istemiyorum elimde çok küçük kalıyor. Kardeşimde S22 var S22+ almak istedim o da 31k civarı çok geldi. S23 de biraz küçük kalıyor ama özellikleri güzel, POCO F5 Pro'nun da genel özellikleri güzel ama ön kamerası düşündürüyor. İstediğim telefonun kamerasının ortalama veya ortalama üstü olmasını istiyorum çok mükemmel bir şey olmasına gerek yok. Bir de küçük olmamasını istiyorum. Hafizalar zaten artık 128'den başlıyor ama benim için çok bir önemi yok hafıza fark etmez. Bir de son olarak alacağım telefon normal bir kullanımda 4 yıl götürmesi lazım. Değerli önerilerinizi bekliyorum 😊

Kullanım amacım da, öyle çok bağımlı değilim günlük kullanımda beni iyi götürsün, bir yere gittiğimde çok fotoğraf çekinmem ama birkaç tane anı kalsın diye de güzel fotoğraf olmasını isterim. Oyuna gelince de 2 yıldır adamakıllı hiç mobil oyun oynamıyorum oynarsam da Warzone oynarım, Warzone'da kasmasın yeter. Film/video izlemeyi severim ekranı o yüzden biraz önemli. Dediğim gibi POCO'nun ön kamerası düşündürdü beni, 4 yıl gider mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
o kadar parayı poco gibi telefonlara vermeyin bence. iyi bir samsung cihaz almak en mantıklısı.

S23'e yaklaşacak cihaz yok o fiyat bandında.Boyutuda gayet ideal.Eli yormayan sağlıklı bir yapısı var.

Yeni konular

Geri
Yukarı