25.000-30.000 TL telefon tavsiyesi

Hocam eğer maksimum dersek en fazla taş çatlasın 45-50 zorlayabilirim S24+ var bu bütçede de. Benim demek istediğim bu kadar para da vermek ne kadar akıl işi bilemedim şimdi bütçeye poco f4 ile başlamıştım bir anda s24 e çıktık.
Abartı bütçeler zaten. Kameradan çok da beklentisi olmayan biri için gerçekten gerek var mı tartışılır.
O yüzden X6 Pro almanız yeterli bence.

50 bin TL'ye çıkacak olsam Xiaomi 14 alırdım. S24+'tan daha iyi bir cihaz. Tercih meselesi..

Size tavsiyem adı geçen tüm cihazlara mağazalardan bakıp beğendiğinizi almanız olurdu.

Son düzenleme:
S24+ gayet iyi telefon. 7 yil guncelleme alacak olmasi da cabasi. Exynos 2400 ile isleri gayet iyi toparladi Samsung. Alayim 5-6 sene ardima bakmayayim diyorsaniz alinir ama 2-3 yil sonra telefon degistiririm diyorsaniz S23 FE bile is gorur.

Hocam gerçekten aslında değiştirmemin sebebi ihtiyaçtan çünkü POCO X3 Pro'yu ilk çıktığından beri kullanıyorum bazı yıpranmalar mevcut kasası bildiğin çürümüş gibi bazı sökülmeler mevcut onun haricinde Power tuşu çalışmıyor yaptırmaya zamanım olmadığı için çift tıkla aç kapat ile kullandım uzun zaman ve kamerası da yetersiz kalıyor evet belki işlemci sağlam ama eskidi artık, güncelleme de almadığı için hem de işim gereği telefonu yükseltmeye karar verdim yoksa onun haricinde bana gündelik olarak yeten bir telefondu ama artık emekliye ayrılmanın vakti geldi ve geçtide. Normal olarak S23 FE yi de araştırdım ama dediğim gibi 6.7 inçten öncesi beni kesmiyor. Büyük olması lazım bakalım nasipte varsa alacağım çevremde de S24 Plus alıp daha kullanmaya başlayan olmadığı için biraz ön yargı var yine de araştırıp karşılaştırıp muhtemelen almış olurum. Cevaplarınız için teşekkür ediyorum sağ olun.

Abartı bütçeler zaten. Kameradan çok da beklentisi olmayan biri için gerçekten gerek var mı tartışılır?
O yüzden X6 Pro almanız yeterli bence.

50 bin TL'ye çıkacak olsam Xiaomi 14 alırdım. S24+'tan daha iyi bir cihaz. Tercih meselesi.

Size tavsiyem adı geçen tüm cihazlara mağazalardan bakıp beğendiğinizi almanız olurdu.

Yani haklısınız hocam ama Xiaomi 14 de küçük benim için gerçekten sonuç olarak S24+ da kötü olacağı zannetmiyorum aralarında galiba kamera ve işlemci farkı var herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı