25.000 TL Üniversite için laptop önerisi

Bütçe
25000
tavisyeniz için çok teşekkür ederim peki macbook dışında bir öneriniz var mıdır aklımda huawei matebook 14 de var onun da fiyatı 20 bin lira
Onlar da üzmez. Uzun vadede MacBook daha avantajlı olacaktır. 2. el temiz kullanılmış devri düşük M1 16gb bulursanız alabilirsiniz.

Windows tercih edecek iseniz az bütçe artımı ile

matebook 14 ile arasında ciddi bir fark var mıdır

Üzmez hocam onlar da. Uzun vadede MacBook'tan daha fazla verim alırsınız ama.

Onlar da üzmez. Uzun vadede MacBook daha avantajlı olacaktır. 2. el temiz kullanılmış devri düşük M1 16gb bulursanız alabilirsiniz.
ikinci el almayı düşünmüyorum hocam şu an için ya m1 8gb ya da matebook düşünüyorun

Merhaba, bu yıl İngilizce öğretmenliği okumaya başladım ve bilgisayarımı yenilemek istiyorum. Laptop almak istiyorum fakat seçenekler arasında kararsız kaldım. Yaklaşık 25 bin lira bütçem var duruma göre biraz daha arttırabilirim. Bilgisayarda oyun oynamayı düşünmüyorum daha çok dizi film izlemek ve gündelik işler için kullanacağım. Beni 4-5 sene götürecek çok sesli çalışmayan hafif olan ve şarjı uzun süre giden bir laptop arıyorum. MacBook M1 almayı düşünüyorum ama beni ne kadar götürebilir bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Amazon.com.tr 1K TL artırabilirseniz bu çok iyi hocam. Hem 6 GB GPU'ya sahip. Hem de 6 aya kadar vade farksız taksit seçeneği var.

Amazon.com.tr 1K TL artırabilirseniz bu çok iyi hocam. Hem 6 GB GPU'ya sahip. Hem de 6 aya kadar vade farksız taksit seçeneği var.
hocam oyun oynamayı düşünmediğim için rtx 3060 falan biraz gereksiz geldi ayrıca okulum evime biraz uzak olduğu için ağırlık konusunda problem yaşayacağımı düşünüyorum

Hocam oyun oynamayı düşünmediğim için RTX 3060 falan biraz gereksiz geldi ayrıca okulum evime biraz uzak olduğu için ağırlık konusunda problem yaşayacağımı düşünüyorum

Hocam alacağınız laptopu uzun süreli kullanmayı düşünüyorsanız bence en azından güzel bir ekran kartı olan laptop alın derim. Sonuçta bir gün canınız sıkılır güzel bir oyun oynayayım dersiniz bu fiyata alacağınız Huawei veya Apple gibi laptoplar size istediğinizi sunamaz.

Hocam alacağınız laptopu uzun süreli kullanmayı düşünüyorsanız bence en azından güzel bir ekran kartı olan laptop alın derim. Sonuçta bir gün canınız sıkılır güzel bir oyun oynayayım dersiniz bu fiyata alacağınız Huawei veya Apple gibi laptoplar size istediğinizi sunamaz.
hocam oyun oynamaktan artık keyif almıyorum çok oynamak istersem de xbox one s var işimi görüyor.

Geri
Yukarı