25.000 TL'ye 3D tasarım ve oyun için laptop önerisi

Bütçe
20.000-25.000 TL
Daha fazla  
Ben yaklaşık 1 aydır ara sıra araştırdım bütçeme uygun bilgisayar bulsam da hala emin değilim. 3D tasarım için orta duzeyde oyun da oynatcak yarı yolda bırakmayacak 20.25 k bandında bilgisayar önerir misiniz?

25.499 TL - Amazon.com.tr
20.999 TL Bu cihazı aktif olarak kullaniyorum ACER Nitro 5 Intel Core i5-12500H 8GB 512GB SSD 4GB RTX3050Ti DOS 15.6
Edit: 8 GB RAM ekleyip cihazin performansi çok fazla artıyor. Bu iki cihazı alırsan 8 GB RAM eklemeni tavsiye ederim.
8gb ramin piyasasını biliyomusun bu bilgisayara uygun, kendi kullandığın ramde olabilir
Ve Fırsat: HP Victus Gaming Dizüstü Bilgisayar, 15,6 inç FHD IPS 144 Hz 9 Ms, Intel Core i5-13500H, 16 GB Ram, NVIDIA GeForce RTX 4050 6 GB, 512 GB SSD, FreeDos, Mika Gümüş, 7N9V3EA Amazon.com.tr victusmu acermi

8gb ramin piyasasını biliyomusun bu bilgisayara uygun, kendi kullandığın ramde olabilir
Ve Fırsat: HP Victus Gaming Dizüstü Bilgisayar, 15,6 inç FHD IPS 144 Hz 9 Ms, Intel Core i5-13500H, 16 GB Ram, NVIDIA GeForce RTX 4050 6 GB, 512 GB SSD, FreeDos, Mika Gümüş, 7N9V3EA Amazon.com.tr victusmu acermi
Şu anda KYK'da kalıyorum. Birinci sınıf insanlar bilgisayardan anlamadığı için ben onlara Acer Nitro serisi önerdim. 4-5 Kişi tavsiyelerime uydular ve su anda memnunlar. Acer Nitro da 1TB SDD var Victus'da 16 GB RAM var. 21klik pc ddr4 iken 25.5klik pc ddr5 ram var. DDR5 ram ortalama olarak 850-1300 civarı arasında. Daha düşük de olabilir emin değilim. Ama diğerinde SSD'yi yukseltmeye kalksan arada ki farkı kapatır. Ben Victus'un malzeme kalitesini beğenmiyorum. Çok ucuz ve basit görünüyor. Benim tercihim Acer Nitro 5 olurdu. Umarım yardımcı olmuşumdur. :)

8 GB RAM'in piyasasını biliyor musun bu bilgisayara uygun, kendi kullandığın RAM'de olabilir.
Ve fırsat: HP Victus Gaming dizüstü bilgisayar, 15,6 inç FHD IPS 144 Hz 9 ms, Intel Core i5-13500H, 16 GB RAM, NVIDIA GeForce RTX 4050 6 GB, 512 GB SSD, FreeDOS, mika gümüş, 7N9v3EA Amazon.com.tr victusmu acermi.

Nitro CPU performansı ve soğutma olarak önde. Diğer özellikleri hemen hemen aynı denebilir fakat Victus'un kasası pek kaliteli değil. Nitro'yu tercih edip 8 GB RAM eklemeniz daha mantıklı olur.

Şu anda KYK'da kalıyorum. Birinci sınıf insanlar bilgisayardan anlamadığı için ben onlara Acer Nitro serisi önerdim. 4-5 Kişi tavsiyelerime uydular ve su anda memnunlar. Acer Nitro da 1TB SDD var Victus'da 16 GB RAM var. 21klik pc ddr4 iken 25.5klik pc ddr5 ram var. DDR5 ram ortalama olarak 850-1300 civarı arasında. Daha düşük de olabilir emin değilim. Ama diğerinde SSD'yi yukseltmeye kalksan arada ki farkı kapatır. Ben Victus'un malzeme kalitesini beğenmiyorum. Çok ucuz ve basit görünüyor. Benim tercihim Acer Nitro 5 olurdu. Umarım yardımcı olmuşumdur. :)
Bende nitro düşünüyorum artık fiyat olarakta 21 k lık uygun oldu birde ram takıcam ramlerde bilgisayarın kendi ram ine ilave olarak 8 mi almam gerekiyo yoksa direkt 8 i çıkartıp16 mi almam gerekiyo birde ozeliklerinde cok wat kullandığı pil yonunden kotu oldu oyun performansı olarak avantaj

Nitro CPU performansı ve soğutma olarak önde. Diğer özellikleri hemen hemen aynı denebilir fakat Victus'un kasası pek kaliteli değil. Nitro'yu tercih edip 8 GB RAM eklemeniz daha mantıklı olur.
Bende öyle düşünüyorum eyvallah

Geri
Yukarı