25.000 TL'ye dizüstü bilgisayar önerisi

Bütçe
25.000 TL
@hypercricial Şimdiki fiyatları bilmiyorum ben %100 sRGB 17.3”, 130W RTX 3060, 1 TB SSD özellikli HP Omen 17’yi 3-4 ay önce 21600’e aldığım için pahalı geldi :D

Ayrıca arkadaşın attığı en alt linkteki bilgisayar bence Gamegaraj’dan çok daha iyidir. Bu tarz markaların yazılım sorunu da olabiliyor ki Monster’ın bile var.

Son düzenleme:
@hypercricial Şimdiki fiyatları bilmiyorum ben %100 sRGB 17.3”, 130W RTX 3060, 1 TB SSD özellikli HP Omen 17’yi 3-4 ay önce 21600’e aldığım için pahalı geldi :D

Ayrıca arkadaşın attığı en alt linkteki bilgisayar bence Gamegaraj’dan çok daha iyidir. Bu tarz markaların yazılım sorunu da olabiliyor ki Monster’ın bile var.
Hocam zaten arkadaşın bütçesini aşıyor GameGaraj ve şuan ki kur farkıyla attığım Asus fiyatına göre çok iyi bu fiyata Asus gibi bir laptop yoksa fiyatına değmez demenize şaşırdım doğrusu.

Bende ROG 513qm var alırken %60 sRGB dolayısıyla tereddüt etmiştim ama beklediğimden çok daha iyi çıktı gayet kullanılır bence grafik tasarımcı vs. değilsen üzmez.

Hocam deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz ısınıyor mu ya da 3060 2K görüntüye yetebiliyor mu ben de aynı cihazı almayı düşünüyorum da.

Geri
Yukarı