25.000 TL'ye Gaming notebook önerisi

Bütçe
25000
Asus yeterli olacağını düşünüyorum ama istersen Lenovo Lenovo önerme demişin ama bu fiyata gayet güzel bir laptop değerlendirmek istersen.

O markaları neden düşünmüyorsun Lenovo güzel iş yapıyor bence.

Hocam ASUS'un sanırım kamerası yok. Arkadaş üniversite için demiş kameralı olması daha iyi olabilir.

O yüzden game garaj bu modelini önerebilirim.
Bilindik bir marka olsun derseniz msi katana alıp üzerine bir de ssd takabilirsiniz.
HP olmasın demişsiniz fakat Omen modelini öven çok insan vardı o yüzden atmasam içim rahat etmezdi.

Bazı arkadaşlar 3050 atmışta kesinlikle 3050 yerine 3060 almanı tavsiye ederim. Lenovo istemediğin için atmadım lenovoda da güzel bilgisayarlar var fakat kendi isteğin. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Modelleri neydi hocam laptoplarda genelde model önemli Lenovo ve HP güzel laptopları var.

Asla alınmaz Excalibur uzak durun.

Neden? Hâlâ kullanıyorum 3.5 yıldır kullanıyorum hiçbir problemim yok oyunlarda Max Rust'ta bile yüksek ayarlarda 79 gördüm? AIDA64 gibi 10 tane programda test yaptım hep iyi sonuç aldım? Kasa malzemesi kötü diye mi alınmıyor bro? Ben Lenovo da alsam bunu da alsam ikisinde düşürsem aynısı olmayacak mı?

Neden? Hâlâ kullanıyorum 3.5 yıldır kullanıyorum hiçbir problemim yok oyunlarda Max Rust'ta bile yüksek ayarlarda 79 gördüm? AIDA64 gibi 10 tane programda test yaptım hep iyi sonuç aldım? Kasa malzemesi kötü diye mi alınmıyor bro? Ben Lenovo da alsam bunu da alsam ikisinde düşürsem aynısı olmayacak mı?

Evet kasa malzemesi kötü diye alınmaz.

O yüzden game garaj bu modelini önerebilirim.
Bilindik bir marka olsun derseniz msi katana alıp üzerine bir de SSD takabilirsiniz.
HP olmasın demişsiniz fakat Omen modelini öven çok insan vardı o yüzden atmasam içim rahat etmezdi.

Bazı arkadaşlar 3050 atmışta kesinlikle 3050 yerine 3060 almanı tavsiye ederim. Lenovo istemediğin için atmadım Lenovo'da da güzel bilgisayarlar var fakat kendi isteğin. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

ASUS'un kamerası yok ama önerdiğim Lenovo'nun var bence bir videolarını vs izle ama hocamın önerdikleri laptoplarda güzel arasında seçip karar verebilirsin.

Nedenini açıklamak istesem destan yazarım az araştır en başta PSU ekran kartına yeterli gücü veremiyor PC de bataryadan çekiyor bataryada %50 indiği zaman FPS çok kötü düşüyor eski modeller için bu neredeyse geçerli değil ama eski modellerinde sıkıntısı var. Isınma sorununu açmıyorum bile

Nedenini açıklamak istesem destan yazarım az araştır en başta PSU ekran kartına yeterli gücü veremiyor PC de bataryadan çekiyor bataryada %50 indiği zaman FPS çok kötü düşüyor eski modeller için bu neredeyse geçerli değil ama eski modellerinde sıkıntısı var. Isınma sorununu açmıyorum bile.

Batarya dediğin şarj aleti ise GTX - RTX - AMD ne olursa olsun şarjda watt çekmeden hiçbir bilgisayarla 200 bin TL'ye laptop al, şarjsız 3070 laptopun falan yoksa (ki olsa da) alamazsın. Ama bataryadan kastın ne tam bilmiyorum k. B

Batarya dediğin şarj aleti ise GTX - RTX - AMD ne olursa olsun şarjda watt çekmeden hiçbir bilgisayarla 200 bin TL'ye laptop al, şarjsız 3070 laptopun falan yoksa (ki olsa da) alamazsın. Ama bataryadan kastın ne tam bilmiyorum k. B

Batarya normal Laptop'da olan batarya PSU dediğim bu

1649859386481.png

Geri
Yukarı