25.000 TL'ye GTX 1660 Super 2. el sistem alınır mı?

Bunun gibiler piyasayı yükseltip satmayı planlıyorlar bu adam gibi 100 kişi çıksa millet almaya başlar artık daha da yükselir.

Böylelerine bilgisayar ve parçalarını elini bile sürdürtmeyeceksin. Sırf kendi çıkarı için yüz binlerce oyuncunun hayalini çöpe mi atacağım, insanlık dışı resmen bu.
Bu da kardeşi.

Hocam yanlış anlamayın PC toplama ile aram iyi değil ancak i7 ve GTX1050 için 10k iyi bir fiyatı değil mi? Daha geçen GT ile sistem toplamayı denedim birçok sitede hepsi 6-7k arası oldu.

Böylelerine bilgisayar ve parçalarını elini bile sürdürtmeyeceksin. Sırf kendi çıkarı için yüz binlerce oyuncunun hayalini çöpe mi atacağım, insanlık dışı resmen bu.

Hani anladim fiyatlar yükseldi biraz üstünde koyarsın da ne bileyim 25k fiyatına koymak ne alanın aklından şüphe ederim ben dedim bunun işlemcisi falan mi iyi de bu kadar çok pahalıya satiyor.

Hocam yanlış anlamayın PC toplama ile aram iyi değil ancak i7 ve GTX1050 için 10k iyi bir fiyatı değil mi? Daha geçen GT ile sistem toplamayı denedim birçok sitede hepsi 6-7k arası oldu.

Ben 2 hafta önce GTX 1660 Super R5 5600G sistemi 10kya topladım.

Sıfır

Hani anladim fiyatlar yükseldi biraz üstünde koyarsın da ne bileyim 25k fiyatına koymak ne alanın aklından şüphe ederim ben dedim bunun işlemcisi falan mi iyi de bu kadar çok pahalıya satiyor.

Ben 2 hafta önce GTX 1660 Super R5 5600G sistemi 10kya topladım.

Sıfır.

Hayırlı olsun hocam.

Tabii ki değil. i7 dediğin 9 sene önce çıkmış işlemci, 1050 Ti dediğin 1080P düşük ayar kartı. 10K vereceksen böyle bir monitör dahil komple sistem alırsın;

Geri
Yukarı