25.000 TL'ye kadar monitör dahil sistem önerisi

Daha fazla  
Şimdi ben laptop kullandığım için gerek sistemim gerek monitörüm küçük geldiğinden kasaya geçmeye karar verdim ve monitör olarak 240 Hz, büyük monitörler bana cazip geliyor. Monitör olarak 5900 bandında 2 seçenek buldum: Samsung Odyssey G4 25" 1ms 240hz Fhd Hdr10 Ips G-sync Gaming Monitör Fiyatı, Yorumları - Trendyol Casper Excalibur M.E315FHD-G 31.5" 240HZ 1MS 300NIT (HDMI+Display) Curved Freesync + G-Sync FHD LED Monitör Fiyatı, Yorumları - Trendyol bu 2'si benim için güzel ama gönlüm biraz daha Excalibur'dan gidiyor gibi. Hangisini seçmeliyim? Kasaya gelirsek aklımda 18, 19 bin TL fiyatlarında en az 32 GB RAM'li bir sistem düşünüyorum. Ekran kartı olarak 3050, 3060, 3070 mi tercih etmeliyim 2060 Super'li mi? Bilemedim, en iyi performansı alacağım kasayı düşünüyorum. Yardımcı olursanız şimdiden teşekkür ederim.

Oyun için Samsung Odyssey gayet ideal midir ben biraz büyük olsun istiyorum.
FPS oyunları için güzeldir. Onun dışında gündelik kullanım + FPS için ve büyük istiyorsan;

FPS oyunları için güzeldir. Onun dışında gündelik kullanım + FPS için ve büyük istiyorsan;

Bu attığınız 165 Hz bir de Samsung G5 de var 2K 144 Hz. Benim için 2 ön plan var Hz ve inç.

Geri
Yukarı