25.000 TL'ye kadar RTX 3070'li laptop önerisi

Bütçe
25000
Bunda da 3080 var mesela. 32 GB RAM'li modeli de 22000. bu ikisinden birini alabilirsiniz bence.

Hocam o kazık gibi olmasının da artıları var yani. Tamam taşınması zor ama soğutma olarak MSI'ın üstündedir mesela. Burada biraz kişiye bağlı tercihi yapmak. Hangisini alırsa alsın pişman olmaz bence.
Yani dediğiniz gibi ekran kartı daha yüksek rtx 3070 istediği için bunu attım.

Şimdi GS66 Stealth'ın avantajlarına bakarsak senin attıklarına göre taşınabilir zarif ve ince batarya konusunda en üst seviye ekranı 2K bu iş bilgisayarı yani arkadaşımızında söylediği gibi çizim için.

Orası da doğru. Ben dikkatli okumamışım orayı. Ama yine de alternatif olarak dursun.

Peki Türkiye MSI teknik destek nasıl iyi mi yoksa Monsterda olduğu gibi şikayetler yaygın mı?
3080'de olur anca istediğim kalitede 3080 li bir laptop 25bin in altında çok zor gibi.

Peki Türkiye MSI teknik destek nasıl iyi mi yoksa Monsterda olduğu gibi şikayetler yaygın mı?
3080'de olur anca istediğim kalitede 3080 li bir laptop 25bin in altında çok zor gibi.

ekranı 2k ve işlemcisi gayet iyi aynı zamanda taşınabilir ve hafif rami 32gb ve 1tb ssdsi var asla pişman etmeyecek bir bilgisayar.

Aynı zamanda 99wh saat bataryası var yasalara uygun en yüksek batarya kesinlikle bunu alın
SSD değerlerini bulamadım okuma yazma hızı kaç acaba?

Peki Türkiye MSI teknik destek nasıl iyi mi yoksa Monster'da olduğu gibi şikayetler yaygın mı?
3080'de olur anca istediğim kalitede 3080'li bir laptop 25bin in altında çok zor gibi.

Monster'in teknik servisi iyi. MSI aldın mı zaten teknik servise gerek bile kalmaz. Genel olarak bilgisayarları kaliteli oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı