25.000 TL'ye kadar sistem önerisi

Bütçe
20000-25000

PâN x

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik(Atanamamış)
20-25K arası önerdiğiniz hazır sistem ya da kendi toplasıdığınız sistemleri yazarsanız sevinirim. Genellikle oyun oynuyorum. Bazen de adobe programlarında çalışıyorum.

Adobe programları için desteği bilmiyorum fakat bu bütçede NVIDIA tarafında RTX4060 Ti'lı hazır sistemler ya da RX6800'lü hazır sistemler bulunabilir.

Örneğin;

Ghost Oyun Bilgisayarı – GeForce RTX 4060TI – PcKolik.com | Gaming PC ve Bilgisayar Bileşenleri (anakart B550 yapılabilir.)

Ya da.
MANTIS-6800 / AMD Ryzen 5 5600 / ASUS Radeon ROG RX 6800 GAMING OC 16GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR (benden kaynaklı mı bilmiyorum fakat sepete ekleyemiyorum. Ufak oynamalar yapılabilir.)

GameGaraj üzerinde 4060 Ti'ın 16 GB VRAM versiyonlu sistemleri de var onlara da bakılabilir.

Adobe programları için desteği bilmiyorum fakat bu bütçede NVIDIA tarafında RTX4060 Ti'lı hazır sistemler ya da RX6800'lü hazır sistemler bulunabilir.

Örneğin;

Ghost Oyun Bilgisayarı – GeForce RTX 4060TI – PcKolik.com | Gaming PC ve Bilgisayar Bileşenleri (anakart B550 yapılabilir.)

Ya da.
MANTIS-6800 / AMD Ryzen 5 5600 / ASUS Radeon ROG RX 6800 GAMING OC 16GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR (benden kaynaklı mı bilmiyorum fakat sepete ekleyemiyorum. Ufak oynamalar yapılabilir.)

GameGaraj üzerinde 4060 Ti'ın 16 GB VRAM versiyonlu sistemleri de var onlara da bakılabilir.
Amd li sistem çok hoş duruyor. Üstteki sistemde Gainward markasını hiç bilmiyorum. Isıtma konusunda nasıl biliyor musunuz ?

AMD'li sistem çok hoş duruyor. Üstteki sistemde Gainward markasını hiç bilmiyorum. Isıtma konusunda nasıl biliyor musunuz?

Genel olarak F/P bir marka olarak biliyorum. Benim kendi adıma markaya bir ön yargım yok. Zaten Palit'în alt markası model olarak bakabilirsiniz. Arkadaşım 3060 Ti'ını kullanıyor. AMD saf güç ve VRAM olarak iyi fakat DLSS 3.0 gibi bir etkende var tabii. Adobe programları ile uyumuna bakmanızı öneririm. Dediğim gibi 4060 Ti 16 GB VRAM'li modellerde bulunabilir fakat verimini bilmiyorum RX6800'e göre.

Örneğin;

Ya da.

Ekleyemiyorsun cunku RX 6800'un stogu yok.

Gainward guzel marka fakat TR'de pek bilinmez. Ghost sistem guzeldir. AMD bakmak istersen bir de bu var.

Ekleyemiyorsun cunku RX 6800'un stogu yok.

Gainward guzel marka fakat TR'de pek bilinmez. Ghost sistem guzeldir. AMD bakmak istersen bir de bu var.

Kasa tarzını beğenmesem de bileşenleri tercih edilebilir. 6800 yerine 6750xt tercih edilebilir mi ? Hangisi daha iyi olur?

Yeni konular

Geri
Yukarı