25.000 TL'ye laptop önerisi

Bütçe
15-25K
Hocam bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz. Markayı hiç bilmiyorum. Freelance uzaktan çalışıyorum. Bu yüzden sabit bir ofisim yok. Yazlık-ev-kafe arasında mekik dokuyorum. O yüzden evdeyken kullanıyorum ama genelde harici monitör kullanmıyorum. Ama dediğinize %100 katılıyorum. 300Hz benim için gerekli bir özellik değil. Hiç oyun oynamam nerdeyse.

Ben olsam bunu düşünmeden alırdım. CPU, GPU, RAM, depolama diğerleri ile arasında hiçbir fark yok ancak monitör Samsung üretimi, 4K çözünürlük ve görsele bıraktığım resimdeki ibare de olayı açıklamaya yeter diye umuyorum. Bu linkten de arkadaş çok güzel bir şekilde açıklamış, izlemeni öneririm. İçine sinerse bence bunu al ve güzelce işlerini üretmeye başla! ☻

Not: RAM'in 16 GB olması moralini düşürmesin sakın, ilerleyen zamanlarda eğer 16'nın yetmeyeceğini düşünürseniz ki siz de profesyonelleşmeye başladığınızda bunu rahatça anlayabilirsiniz, 32 GB'e yükseltebilirsiniz. Ayriyeten videodaki arkadaşın şu sözüne katılmıyorum: "4K ekran bu inçte gereksiz." Bence 4K olmasında hiçbir sakınca yok. Hatta bir artıdır. Dileyen 1080p'e alır zaten.

Ekran görüntüsü 2021-08-28 164726.jpg

Geri
Yukarı