25.000 TL'ye sistem tavsiyesi

Vero

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, 25bin TL gibi bir bütçem var. Ufak da olsa bütçe aşılabilir. Ekran kartını NVIDIA olarak düşünüyorum. Genellikle oyun oynayacağım bir de ekstra önermek isterseniz 3bin TL bütçeli monitör önerebilirsiniz. Şimdiden herkese çok teşekkür ederim. İyi günler.

Teşekkürler monitör 25bine ekstra olaraktı siz sanırım tek fiyat olarak düşündünüz.

Teşekkürler, monitör 25 bine ekstra olaraktı siz sanırım tek fiyat olarak düşündünüz?
Hocam kart olarak Nvidia düşünüyorsunuz, diğer 3070Ti sistemler daha pahalı. Ucuza bu sistemi alıp 3K yerine biraz daha fazla fiyata 2K bir monitör alın.

Attığım monitörle 26K oluyor fiyat zaten 28K bütçeniz var. 2K olarak daha eli yüzü düzgün başka bir 2K monitör bulamadım, bulursanız alabilirsiniz.

Hocam kart olarak Nvidia düşünüyorsunuz, diğer 3070Ti sistemler daha pahalı. Ucuza bu sistemi alıp 3K yerine biraz daha fazla fiyata 2K bir monitör alın.

Attığım monitörle 26K oluyor fiyat zaten 28K bütçeniz var. 2K olarak daha eli yüzü düzgün başka bir 2K monitör bulamadım, bulursanız alabilirsiniz.
Teşekkürler.

Geri
Yukarı