25.000TL- 30.000TL arası laptop önerisi

Bütçe
25.000TL - 30.000TL

573576

Centipat
Konuda belirttiğim gibi ama bu önereceğiniz laptoplar fiyatına uygun olsun. Yani özellikleriyle tam o fiyata satılır dediğiniz laptoplar ve laptop oyun ağırlıklı ama internette dolaşırkende işlerimi görsün. Saydığım özellikli bir laptop önerebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

İyi midir sizce? Bir de HP Victus 16 modelini gördüm bu marka laptop alınır mı? Yoksa benim istediğim özellikler olarak ağırlıklı olarak oyun yani ASUS veyahut da MSI marka laptop mu olur mu?

Acer marka iyi midir? Bu markayı duydum ama ısınma probleri falan var diyorlar bu önerdiğiniz laptop fiyatını hakeder mi? Yoksa bu fiyata daha iyisi var mı?

25.000TL - 30.000TL fiyat aralığı dedim ama belki alamam diye. Peki bu olur mu?

Son düzenleme:

İyi midir sizce? Bir de HP Victus 16 modelini gördüm bu marka laptop alınır mı? Yoksa benim istediğim özellikler olarak ağırlıklı olarak oyun yani ASUS veyahut da MSI marka laptop mu olur mu?

Acer marka iyi midir? Bu markayı duydum ama ısınma probleri falan var diyorlar bu önerdiğiniz laptop fiyatını hakeder mi? Yoksa bu fiyata daha iyisi var mı?

25.000TL - 30.000TL fiyat aralığı dedim ama belki alamam diye. Peki bu olur mu?

Cikarmazsan attığın 6800H modeli de alınabilir. Nitro iyidir, tek sıkıntısı panel kalitesi.

Cikarmazsan attığın 6800H modeli de alınabilir. Nitro iyidir, tek sıkıntısı panel kalitesi.
Peki, bu söylediğiniz sıkıntı çok dert edilebilir birşey mi? Gerçekten kalitesi düşük mü?

Peki söylemiş olduğum HP Victus modelide iyi midir? Parasını hak edermi bu model?
Sizi yoruyorum ama o kadar para vericem. Verdiğim paraya deysin. Yani boşa yere para vermiş olmayayım, çünkü büyük bir meblağ.
Beni kısacası bi 6,7 sene götürsün işimi görsün bu ilk başta söylemiş olduğunuz yaklaşık 30.000TL'lik laptop, eğer senin işini görürse yani oyun ağırlıklı ve arada bir internette gezmeli alışveriş yapmalı bir Laptop'sa alırım. Tabiikide ailemle istişare yaparak.

Son düzenleme:
Peki, bu söylediğiniz sıkıntı çok dert edilebilir bir şey mi? Gerçekten kalitesi düşük mü?

Peki söylemiş olduğum HP Victus modelide iyi midir? Parasını hak eder mi bu model?
Sizi yoruyorum ama o kadar para vereceğim. Verdiğim paraya deysin. Yani boşa yere para vermiş olmayayım, çünkü büyük bir meblağ.
Beni kısacası bir 6,7 sene götürsün işimi görsün bu ilk başta söylemiş olduğunuz yaklaşık 30.000TL'lik laptop, eğer senin işini görürse yani oyun ağırlıklı ve arada bir internette gezmeli alışveriş yapmalı bir Laptop'sa alırım. Tabiikide ailemle istişare yaparak.

Sıkıntı yok, elbette az paralar değil. Victus modeli parasını hak etmiyor, o fiyata 3050 Ti alınmamalı. Daha önceden kaliteli panel kullanmadiysan Nitro rahatsiz bile etmeyecektir, 3070 modeli fiyatına değer ve işini görür.

Sıkıntı yok, elbette az paralar değil. Victus modeli parasını hak etmiyor, o fiyata 3050 Ti alınmamalı. Daha önceden kaliteli panel kullanmadiysan Nitro rahatsiz bile etmeyecektir, 3070 modeli fiyatına değer ve işini görür.
Çok teşekkürler yardımcı olduğunuz için sizin öneriniz sayesinde, kısa sürede ailemle istişare edip alacağım İnşALLAH ve şunuda söyleyeyim normalde kasa toplayacaktım ama biraz zor işti hem dedim ki oraya burayada götüreyim çünkü kasalı aldıkmı götüremiyoruz ve şuan zaten Samsung markalı 2012 yanılmıyorsam, modelli bir laptop kullanıyorum onun iyicene işi bitti artık yani kullanılmaz halde o yüzden konu açtım. Cevaplarınız için teşekkürler.
Hemen şunuda özürdileyerekten söyleyeyim 6,7 sene götürür değilmi? Aklımda kaldıda.

Kullanıma göre değişir, elbette o kadar süre sonra güncel çıkan oyunları oynatmayabilir ama günlük kullanımda vs götürür.

Geri
Yukarı