25.000TL gaming laptop önerisi

eBorrA

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, beni 3 4 yıl götürecek 25k civarında Gaming laptop arıyorum. Öyle yüksek grafiklerde oynayayım diye bir takıntım yok. Bütçemin 2 3 üstünde altında olursa duruma göre yükseltebilirim.

Amazon Prime day indirimlerinde Amazon.com.tr bu karşıma çıktı bu laptop nasıldır, RAM yükseltmesinde en fazla ne kadar oluyor, ekran kartı kaç watt?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, beni 3 4 yıl götürecek 25k civarında Gaming laptop arıyorum. Öyle yüksek grafiklerde oynayayım diye bir takıntım yok. Bütçemin 2 3 üstünde altında olursa duruma göre yükseltebilirim.

Amazon Prime day indirimlerinde Amazon.com.tr bu karşıma çıktı bu laptop nasıldır, RAM yükseltmesinde en fazla ne kadar oluyor, ekran kartı kaç watt?
Attığın HP iyi, 75 watt.

Diğer 22 bin tl victusa göre + ları nedir? Switch mux var mı
MUX yok, diğer cihaza göre işlemcisi daha iyi. Ekran kartı yeni nesil.

hocam laptoptan çok anlamam bunlarda ısınma sorunu var mı ? birde ram yükseltmesi için en fazla ne kadarı destekliyor 8gb ram yetersiz kalır çünkü ?
Bunda ısınma sorunu yok, ne kadar destekliyor bilmiyorum ama 32 yapabilirsiniz.

Hocam 4050 ile 3060 arasında yeni olması hariç ne farkı var acaba aşağı yukarı aynı performansı gösteriyor gibi.

4050 de DLSS 3 var bu da epey fark attırıyoe destekleyen oyunlarda.

Alınır hocam, 28'e çıkma imkanın var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı