25.000TL Gaming laptop önerisi

12700H ile fiyat farkına degmeyeceği için, AMD tercih edilebilir. DDR5 olan AMD yani ucuz olan model, fiyat farkını neye göre sordunuz?

Yani AMD mi tercih etmeliyim diyorsunuz?

Evet 12700H daha uygundu ben tam alayim dedim zamlandı şansıma.

3500 TL fark yaratacak bir şey mi acaba?

12700H ile fiyat farkına degmeyeceği için, AMD tercih edilebilir. DDR5 olan AMD yani ucuz olan model, fiyat farkını neye göre sordunuz?
yani şu anlamda sordum: intel f/p açisından amd ye göre daha mı iyi yani verilecek fiyat farkına değer laptoplar mı diye sordum. Bemim amacım en az 4-5 sene düzenli bakım yaparak en az ısınacak ve kastıracak modeli bulmak. Eğer intel daha uzun dayanır derseniz fiyat farkini vermeye raziyim aslında

Yani şu anlamda sordum: Intel F/P açisından AMD'ye göre daha mı iyi yani verilecek fiyat farkına değer laptoplar mı diye sordum.

Intel daha iyi, verecek bütçe varsa tercih edebilirsin.

Peki AMD Sorun yaratır mı bu model hem fiyat hem özellik olarak çok iyi HP Victus ile arasında ekran kartı olarak ciddi fark var(benim fikrim). Ayrıca MUX ve kronik sorun var mıdır?

6600H kasasında IGPU'dan dolayı WattMan gibi hatalar alanlar vardı, bu cihazda MUX olduğu için o sorunla karşı karşıya kalinmayacağını düşünüyorum, modelde MUX var.

6600H kasasında IGPU'dan dolayı WattMan gibi hatalar alanlar vardı, bu cihazda MUX olduğu için o sorunla karşı karşıya kalinmayacağını düşünüyorum, modelde MUX var.

Hocam şu anda vatan da i7'nin bir alt versiyonu indirime girdi sizce alınır mı? 19k ya?

Hocam şu anda vatan da i7'nin bir alt versiyonu indirime girdi sizce alınır mı? 19k ya?

Bütçe varken 3050 almak mantıklı değil hocam.

Acere karşı güven sorunum var hiçbir destek garanti hakkında bilgim yok bir kaç tane yorum var onlarda olumsuz

Acer'e karşı güven sorunum var hiçbir destek garanti hakkında bilgim yok birkaç tane yorum var onlarda olumsuz

Türkiye'de Acer'e bakan servis kötü. Servis olarak Monster ve Dell iyi denebilir sadece laptop tarafında.

Yeni konular

Geri
Yukarı