25.000TL'ye kadar sistem önerisi

yoshitsune

Kilopat
Genelde konularda 7500F-4060 ikilisinin olduğu sistemler paylaşılıyor ancak 4060 gibi vasat bir karta para vermek istemiyorum. AM5 olsa dahi. AMD'den uzak durmayı tercih ediyorum. Bütçeyi zorlamam mümkün değil.

Son düzenleme:
Diğer parçalar nasıl iç açıcı durmuyor. SSD + RAM değiştirin o zaman. Hepsi kendini kanıtlamış mükemmel parçalar. Galax da gayet güzel. Bütçeniz 250000 sanki. Bu bütçeye ne bekliyorsunuz?

Düzgün parça kalitesine sahip bir sistem bekliyorum. Yoksa önermezsiniz olur biter. Ne bu asabilik?

@messinicocugu hocam belki bir şey çıkar bakabilir misiniz? AMD'den korkma ayrıca sende, zaten en iyi ve tek yapabildiği aradığın fiyat segmentinde kartlar çıkarmak.

6700XT ve 6800 kullandım. Tecrübelerimden ötürü bir daha AMD kullanmayı düşünmüyorum. Etiketlediğiniz arkadaş foruma ara verdi. Uzun bir süredir sistem konularında yok kendisi.

Yeni fark ettim sağ olun, zamanında bayağı aktifti şimdi üniversite sınavına çalışıyormuş. Acayip takip edemiyorum ama bir bakayım. Kendiniz inşa etmek isterseniz Akakçe'den bakın derim, hocam genelde öyle yapıyordu.

Geri
Yukarı