25/100 Mbps vs 100 Mbps tarife önerisi

JeffMurdock

Picopat
1 Haftam kaldı ve ikisi arasında seçim yapmalıyım.

Turkcell Superonline 25 Mbps ( 18:00 - 06:00 arası 100 Mbps veriyor. ) İlk 12 ay 99 TL, ikinci 12 ay 109 TL

TürkNet 100 Mbps 85 TL

Altyapı sıkıntım yok. Superonline'ın 100 Mbps verdiği saatler interneti en yoğun kullandığım saatlere denk geliyor. Superonline'ın yaklaşık 10 yıldır müşterisiyim. Özellikle altyapısı düzgün yere taşındıktan sonra sıkıntı yaşamadım. 15 Lira daha ucuz ve taahhütsüz olması açısından TürkNet'e geçmeli miyim?

Vallahi mecburiyetten TürkNet'e gectim. Superonline kullandigim zamanlari ozluyorum ara ara kopmalar oluyor hizli cozum buluyorlar genel olarak TürkNet'te eyvallah ama altyapi sahipleri kendileri degil ise bayagi bir ugrasabilirsiniz arizaniza cozum bulmak için. Onerim Superonline olacaktir.

Şu anda evde Millenicom internet var. İlk geçtiğimiz zamanlarda hep 30-35 Mbps alıyorduk ama zaman geçtikçe kesilmeler, hız düşüklükleri olabiliyor. Bu tarz düşük fiyata iyi hız veren markaların çoğunda da var bu durum. Superonline almanız daha iyi olacaktır.
Edit: Şu anda 1.5 Mbps alıyorum :C

1 Haftam kaldı ve ikisi arasında seçim yapmalıyım.

Turkcell Superonline 25 Mbps ( 18:00 - 06:00 arası 100 Mbps veriyor. ) İlk 12 ay 99 TL, ikinci 12 ay 109 TL

TürkNet 100 Mbps 85 TL

Altyapı sıkıntım yok. Superonline'ın 100 Mbps verdiği saatler interneti en yoğun kullandığım saatlere denk geliyor. Superonline'ın yaklaşık 10 yıldır müşterisiyim. Özellikle altyapısı düzgün yere taşındıktan sonra sıkıntı yaşamadım. 15 Lira daha ucuz ve taahhütsüz olması açısından TürkNet'e geçmeli miyim?
belli değilmi hangi sağlayıcıya geçmen :D

Geri
Yukarı