25-30 bin TL arası Gaming laptop önerisi

ASUS ROG hakkında forumlarda özellikle 4000 ve 6000 serisi işlemcili modellerde bir sürü şikayet var ama Acer için özellikle Intel işlemcili Nitro modelleri çok sattı öyle aman aman şikayet görmedim daha.
Bir alternatifim de dell g15 i7 11800h rtx3060 modeli. Acer'la ayni fiyatta ama dell in servisi ve kurumsalliginin yaninda acerin islemcisinin 12. Nesil olmasi ve 144 hz ekrani olmasi gibi farklari var

Monster'ın Clevo kasasıyla formları aynı ondan sordum. Clevo global bir üretici değil mi zaten? Oradan almış olabilirler kasayı yani soğutması pek iyi değildir diyorum o yüzden.
Anladım. Bu modelin soğutması gayet yeterli. Kronik sorunlu Clevo-Monster'lar gibi değil. Yeni kasası daha da güzel olmuş. Tek sıkıntısı üst seviye bir ekran paneli kullanmıyorlar, Panda 250 cd paneller var.

Bir alternatifim de Dell G15 i7 11800H RTX3060 modeli. Acer'la ayni fiyatta ama Dell'in servisi ve kurumsalliginin yaninda Acer'in islemcisinin 12. nesil olmasi ve 144 Hz ekrani olmasi gibi farklari var

12.nesil Intel işlemciler 11.nesile göre daha performanslı açık ara ama ekran kartı ve kalite bakımından o performans farkını kapatabilir

Yeni konular

Geri
Yukarı