25 - 30 Bin TL arası Gaming laptop önerisi

Egemen Giray

Hectopat

Arkadaşlar genel olarak bu ikisi arasında kaldım. Daha iyi F/P önerileriniz olursa bütçem genel olarak 25k civarında çok çıkmadan önerirseniz sevinirim ve ikisinden hangisini almalıyım? Biraz araştırdım ama ısınma sorunu vs. var mı bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

25-30k arasında öneri yaparsanız sevinirim.

Arkadaşlar genel olarak bu ikisi arasında kaldım. Daha iyi F/P önerileriniz olursa bütçem genel olarak 25k civarında çok çıkmadan önerirseniz sevinirim ve ikisinden hangisini almalıyım? Biraz araştırdım ama ısınma sorunu vs. var mı bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

25-30k arasında öneri yaparsanız sevinirim.

Bütçe 33k olabilir mi acaba?

Gayet iyi zam gelmeden almalısınız.

Bütçe 33K olabilir mi acaba?

Gayet iyi zam gelmeden almalısınız.

En iyi fiyatı bu mu bir sormam lazım genel olarak belki zorlayabilirim.

Bu model iyidir merak etmeyin.

Bir değerlendirme yaptık da babamla ikna edebilmek için ne söylemem lazım yani 8 bin TL fazla vereceğim sonuçta bu yükseltmelere neden değeceğini düşünüyorsunuz onu merak ettim çok fazla bilgim yok bu konuda ileriye yönelik nasıl farklar olur bir açıklayabilirseniz sevinirim.

Bu model iyidir merak etmeyin.

Son düzenleme:
Bir değerlendirme yaptık da babamla ikna edebilmek için ne söylemem lazım yani 8 bin TL fazla vereceğim sonuçta bu yükseltmelere neden değeceğini düşünüyorsunuz onu merak ettim çok fazla bilgim yok bu konuda ileriye yönelik nasıl farklar olur bir açıklayabilirseniz sevinirim.

Casper almayın. Dandikler. Babanı şöyle ikna edebilirsin. Pahalı olan daha uzun seneler götürecek seni çünkü daha güçlü ve daha teknolojik. Üstelik pahalı olan şuan indirimde bi zam gelse 40k olacak.

E sonuç ne dostum?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı