25-30 bin TL bütçe ile sistem toplama önerisi

Ekran kartlarini hangi çözünürlükte kullanacağına bağlı 4060 Ti 2K da daha iyi fakat 1080p oynayacağım diyorsan 6650 daha iyi.

2K iyi olan 1080p de de iyi olur neyi fark edecek ki.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Reis sen hiç açıp bi ekran kartı neye yarar izledin mi?.

Ben 25 senedir bilgisayar topluyorum anlamayız ekran kartından siz gidin en iyisi nesil geçmiş kartların sıfırlarına almaya devam edin.
Reis bak rtx 4070 ne için duyrulduğunu biliyosundur 1080p içindi bu ekran kartıda 1080 p üretildi senin dediğinde çok doğru ama aynı performansı vermez

D

Hocam oyunlarin Nvidia veya AMD destekli olup olmadiklarini dikkate almalisin.Bunlar önemli ayrıntılar

Reis bak RTX 4070 ne için duyrulduğunu biliyosundur 1080p içindi bu ekran kartıda 1080p üretildi senin dediğinde çok doğru ama aynı performansı vermez.

Bakın 4090 alıp 1080p kullanırsanız 4070'den daha kötü performans mı verecek? Ya ben söylemek istediğiniz şeyi anlamıyorum öyle ise kusura bakmayın. Sonuçta RX6000 serisi eski teknoloji üzerine RX7000 geldi deseniz ki RX7600 ona bir şey demem ama 6650XT artık geçmiş bir kart bunlar sıfır alınmaz nasıl ki 3000 serisi NVIDIA sıfır alınmazsa RX6000 serisi de öyle çok büyük bir kampanya olurda 5K ya 6650XT verirler ona bir şey demem.

Geri
Yukarı