25-30 bin TL laptop tavsiyesi

Spuddle

Femtopat
Daha fazla  
Kullanım alanı öncelikli olarak Photoshop, coreldraw, Illustrator vb. ve 3D tasarım.
Tanıdık birine alacağımız için birden fazla seçenek sunmak istiyorum fiyat açısından yazdığım aralığın alt ve üst sınırından birden fazla öneri yaparsanız memnun olurum.

Ekran için renk doğruluğu önemli o yüzden HP Victus'ları maalesef elemek zorunda kaldım çünkü %45 NTSC.

Özellikle @Artoria Pendragon hocam yardım edebilirsen güzel olur.

2-3 gün içinde alınması gerek yok mu öneri yapabilecek kimse ?

@646148

Son düzenleme:
Kullanım alanı öncelikli olarak Photoshop, coreldraw, Illustrator vb. ve 3D tasarım.
Tanıdık birine alacağımız için birden fazla seçenek sunmak istiyorum fiyat açısından yazdığım aralığın alt ve üst sınırından birden fazla öneri yaparsanız memnun olurum.

Ekran için renk doğruluğu önemli o yüzden HP Victus'ları maalesef elemek zorunda kaldım çünkü %45 NTSC.

Özellikle @Artoria Pendragon hocam yardım edebilirsen güzel olur.

2-3 gün içinde alınması gerek yok mu öneri yapabilecek kimse ?

@646148
Windows şart değilse APPLE MacBook Air M1 8GB-256GB SSD 13.3inç Altın MGND3TU/A

Bütçe artarsa ASUS Tuf Gaming A15 Fa507nu-lp030 Amd Ryzen 7 7735hs 8gb 512gb Ssd Rtx4050 Freedos 15.6" Fhd 144hz Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Windows şart değilse APPLE MacBook Air M1 8GB-256GB SSD 13.3inç Altın MGND3TU/A

Bütçe artarsa ASUS Tuf Gaming A15 Fa507nu-lp030 Amd Ryzen 7 7735hs 8gb 512gb Ssd Rtx4050 Freedos 15.6" Fhd 144hz Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Hocam Lenovo makul gibi görünüyor. Peki attığınız lenovo ile linkteki arasında bir fark var mıdır freedos olması dışında? Amazon.com.tr

Teşekkürler internetten Key almak sakıncalı mı? Değilse Freedos önerip Key alacağız. Bir de amazondakinde ekran kartı ara yüzüne tümleşik denilmiş sorun olur mu o kısım? Son sorumdu fazla yormadım umarım.

Geri
Yukarı