25-30 bin TL'ye laptop önerisi

Bütçe
25000 - 30000 TL
İyi sosyaller. Bir aksilik olmazsa birkaç hafta sonra yeni bir laptop alacağım. Kullanım amacı çoğunlukla oyun olacak. RAM'i en az 16 GB ve Dual channel, SSD de 1 TB olursa iyi olur. Bütçem belki 35.000 TL'ye çıkabilir. Şimdiden teşekkür ediyorum.

@messinicocugu sizin fikrinizi de almak isterim.

İyi Sosyaller. Bir aksilik olmazsa birkaç hafta sonra yeni bir laptop alacağım. Kullanım amacı çoğunlukla oyun olacak. RAM'i en az 16 GB ve dual channel, SSD de 1 TB olursa iyi olur. Bütçem belki 35.000 TL'ye çıkabilir. Şimdiden teşekkür ediyorum.

@messinicocugu sizin fikrinizi de almak isterim.
Alacağınız laptop ne olursa olsun ekranı iyi ve malzeme kalitesi iyi olsun o fiyata zaten güzel özellikli alırsın ama malzeme yapısı kötü ise hemen sıkılırsın oyun oynama hevesin kalmaz laptop sonuçta insanın beklentisini karşılamalı

Konudan bağımsız bu satıcının bazı yorumları negatif, tabii ki her satıcıda vardır negatif yorum ama uzun süredir bilgisayar araştırması yapıyorum ve bu mağazanın her ürününde sıkıntı var gibi. Sizin deneyim şansınız oldu mu ya da bir fikriniz var mı acaba?

Konudan bağımsız bu satıcının bazı yorumları negatif, tabii ki her satıcıda vardır negatif yorum ama uzun süredir bilgisayar araştırması yapıyorum ve bu mağazanın her ürününde sıkıntı var gibi. Sizin deneyim şansınız oldu mu ya da bir fikriniz var mı acaba?

Deneyim şansım olmadı ama yanlış hatırlamıyorsam kendi mağazaları var ve elden alabiliyorsunuz.
ASUS Türkiye garantili kapalı kutu ve elden alabiliyorsanız satıcının çok bir fonksiyonu yok.

Konudan bağımsız bu satıcının bazı yorumları negatif, tabii ki her satıcıda vardır negatif yorum ama uzun süredir bilgisayar araştırması yapıyorum ve bu mağazanın her ürününde sıkıntı var gibi. Sizin deneyim şansınız oldu mu ya da bir fikriniz var mı acaba
Bende terettüt de kaldim firma ile ilgili.
ölü piksel ekranda çizik veya bir kusur olduğunda hemen kullanıcı hatası diyorlarmış. Yorumlarda okudum firma ile ilgili. 1 kişi olsa sorun etmem de 10 kişi var tahmini yazan. Bende Asus alacağım ne yapsam karar veremedim

Bende terettüt de kaldim firma ile ilgili.
ölü piksel ekranda çizik veya bir kusur olduğunda hemen kullanıcı hatası diyorlarmış. Yorumlarda okudum firma ile ilgili. 1 kişi olsa sorun etmem de 10 kişi var tahmini yazan. Bende Asus alacağım ne yapsam karar veremedim
Hocam ZaBalance'ın önerdiği laptop bence gayet iyi, ona da bir gözatabilirsiniz.

Geri
Yukarı