25-35 bin TL laptop önerisi

Hocam bende onu almaya karar vermiştim zaten. Şuanda nasıl iyi mi ? Bide rtx 4050 mi 4060 mı var ? İ5 yeterli olacak mıdır beni ne kadar götürür ?

Hocam bende onu almaya karar vermiştim zaten. Şuanda nasıl iyi mi ? Bide rtx 4050 mi 4060 mı var ? İ5 yeterli olacak mıdır beni ne kadar götürür ?
4060, 16 gb ram, i5 12450h ve 512 gb ssd olanı https://www.hepsiburada.com/lenovo-...-82xv00nktx-p-HBCV000059XX6A?sayfa=1&ozellik=
Ekranın alt kısmında siyah ekranda belli olacak şekilde ışık sızması var oda panelden kaynaklı ama normal kullanımda rahatsız etmiyor oyun veya diğer işlerimde, performans olarak bu fiyata tatmin edecektir. Tavsiye ederim şuan ek indirimde mevcut ben 33K tl'ye aldım.

O konu hakkında net bir bilgim yok ama oynayacağınız oyunlar Dlls destekli ise güncel oyunları oynarsanız 4050 iş görecektir.

Hocam acer nitro 5 sakın almayın diyorlar ne kadar doğrudur ? Zaten alırsam alttakini alacam alamazsam yukarıdakini istiyorum

Hocam bide bu 2 ürüne Ram ya da SSD ekleyebilir miyiz ? Eklersek 1 TB SSD ile 512 GB SSD link atarmısınız ? Galiba farklı oluyormuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı