25-40 bin TL telefon tavsiyesi

Bütçe
40000

Takeschi

Kilopat
Merhaba arkadaşlar,
Kamerası iyi, batarya dayanımı iyi, akıcı, dayanıklı ufak ekranlı bir telefon arıyorum.
Bütçe olarak 40 bine kadar çıkabilirim ama 20 binlik bir telefon işimi görecekse gerek yok. Benim için en önemlisi kasma donma olmaması iyi fotoğraf çekmesi ve şarjının iyi gitmesi.
Kardeşimde iPhone 11 vardı onu alacaktım ama S23'e aklım kaydı.
S23 alırsam hangi modeli almalıyım s24le farkı var mı? Ve son olarak Xiaomi 14 riski alınır mı?

Merhaba arkadaşlar,
Kamerası iyi, batarya dayanımı iyi, akıcı, dayanıklı ufak ekranlı bir telefon arıyorum.
Bütçe olarak 40 bine kadar çıkabilirim ama 20 binlik bir telefon işimi görecekse gerek yok. Benim için en önemlisi kasma donma olmaması iyi fotoğraf çekmesi ve şarjının iyi gitmesi.
S23 alırsam hangi modeli almalıyım s24le farkı var mı? Ve son olarak Xiaomi 14 riski alınır mı?
S23 256GB alabilirsin. Ekranı rakiplerine göre de kücük istedigin gibi.

Merhaba arkadaşlar,
S23 alırsam hangi modeli almalıyım S24le farkı var mı? Ve son olarak Xiaomi 14 riski alınır mı?

S23 almalısın ancak çıkabiliyorsan S23 Plus daha iyidir.

Valla Xiaomi Ultra 11 kullanıyorum, genelde direnç kayıtlı oluyor, kamerası çok başarılı, ram 12+7 donma yaşamazsın diye düşünüyorum.

S23 alabilirsin her türlü işini görür ama mi 14 bütçeni zorlamayacak ise mi 14 alırdım her anlamda çok daha iyi bir cihaz fakat buğulanma sorunundan bahseden bir kaç yorum gördüm araştırmak gerek.

Geri
Yukarı