25 bin TL 144 Hz Gaming laptop önerisi

Hocam RAM dışında bütün özellikleri mükemmelmiş öneriniz için teşekkür ederim, fakat 23K bandında 16 GB RAM'li 3050 kartlılar var, hangisini tercih etmeliyim? Ya da 8 GB RAM'i yükseltebilir miyim? Eğer yükseltilebilirse tercihim kesinlikle sizinkinden yana olacak.

Hocam RAM dışında bütün özellikleri mükemmelmiş öneriniz için teşekkür ederim, fakat 23K bandında 16 GB RAM'li 3050 kartlılar var, hangisini tercih etmeliyim? Ya da 8 GB RAM'i yükseltebilir miyim? Eğer yükseltilebilirse tercihim kesinlikle sizinkinden yana olacak.

Evet, yükseltebilirsiniz tercihiniz 4050'den yana olsun.

Hem 512 GB SSD hem de üstteki arkadaşın attığından daha pahalı. Sanırım diğer arkadaşın attığını tercih edeceğim teşekkür ederim.
Tercih sizin. Bu da 16 GB RAM ve 12500H işlemci ama size kalmış, şimdiden hayırlı olsun 😊

Mesela bu laptopta 4GB-4GB çift kanal RAM takılıysa ne yapacağım nasıl yükseltebilirim? Veya nasıl öğrenebilirim tek kanal olup olmadığını?
1x8 GB diye biliyorum bu arada bilginiz olsun.

Tercih sizin. Bu da 16 GB RAM ve 12500H işlemci ama size kalmış, şimdiden hayırlı olsun 😊

1x8 GB diye biliyorum bu arada bilginiz olsun.
Hocam genelde Valorant gibi rekabetçi oyunlar oynuyorum zaten o yüzden 4050 hayli hayli yeter diye düşünüyorum yine de teşekkürler 😊

Aynı RAM'den yanına takıp 2x8 yapabilirim ama değil mi?

Geri
Yukarı