25 bin TL bütçeye telefon önerisi

Konu sahibiyle TR cihazları üzerine konuşuyorduk. S23ultranın da TR fiyatı üzerinden yorumladım. 50-60k verecek olsam düşünmeden Xiaomi 14 Ultra alırım. Artık yurt dışı cihaz almak bana mantıklı gelmiyor. Server ve direnç kaydının dezavantajları çok. @elazığlıCJ

@maximiliandg saçmalıyorsun be dostum. Bahsettiğimiz cihaz gerçekten çok iyi. HyperOS çok stabil çalışıyor, geçişleri vs Samsung arayüzden daha iyi. Birkaç seneye çok daha iyi olur. Kamera konusunda S24 Ultra ve iPhone 15 Pro Max'i tokatlıyor, video kısımlarında denkler.

@maximiliandg saçmalıyorsun be dostum. Bahsettiğimiz cihaz gerçekten çok iyi. HyperOS çok stabil çalışıyor, geçişleri vs Samsung arayüzden daha iyi. Birkaç seneye çok daha iyi olur. Kamera konusunda S24 Ultra ve iPhone 15 Pro Max'i tokatlıyor, video kısımlarında denkler.
HyperOS'in arayüzü OneUI'den ne ara daha iyi oldu? Çakma Çin IOS arayüzü resmen🤣 Kasan bir sürü bug'a sahip bir işletim sistemi. Bir kaç seneye OneUI'da daha iyi olur merak etmeyin.

S24U başarılı bir cihaz değil, S23U'nın daha kötü tasarımlı hali, başarılı değil desek, peki ya IPhone 15PM'i nerde tokatlıyor gerçekten merak ettim, rakiplerine denk bile değil iken ne ara video kısmında IPhone ile denk?

HyperOS'in arayüzü One UI'den ne ara daha iyi oldu? Çakma Çin iOS arayüzü resmen🤣 Kasan bir sürü Bug'a sahip bir işletim sistemi. Birkaç seneye One UI'da daha iyi olur merak etmeyin.

S24U başarılı bir cihaz değil, S23U'nın daha kötü tasarımlı hali, başarılı değil desek, peki ya iPhone 15PM'i nerede tokatlıyor gerçekten merak ettim, rakiplerine denk bile değil iken ne ara video kısmında iPhone ile denk?

Cihaz almayı düşünüyorum aklımda ilk sırada Xiaomi 14 Ultra ardından da S24 Ultra var. Giriğ testlere bakabilirsin. Xiaomi'nin Arayüzü gerçekten oturdu artık 1 sene sonra çok daha iyi olur. Arayüz konusunda en iyisi zaten iOS. Daha stabil, daha optimize. iPhone alacak kişi kamerası iyi diye almaz artık. Arayüzü daha iyi iyi diye tercih eder. Gerçekler bunlar fotoğraf kalitesi açısından S24u ve 15 Pro Max'e göre daha başarılı. Video kısmındaki sorun şu kaliteli çekiyor ama Instagram'a yüklendiği zaman kalite bozuyor bu da video formatıyla alakalıdır diye düşünüyorum. Hatta şunu da ekleyeyim Huawei P70 pura Ultra da hepsinden iyi kamera ve video konusunda. Bu yeni çıktığı için çok şey şey yapmadım da şimdi geldi aklıma izlersen demek istediğimi anlarsın.

Geri
Yukarı