25 bin TL gaming laptop önerisi

Shadewrox

Hectopat
Herkese kolay gelsin.
25 bin TL civarına oyun bilgisayarı alacağım.
Genelde HDMI ile LG OLED 120Hz özellikli TV'ye bağlayarak oyun oynuyorum. Önceki bilgisayarım da NVIDIA 1650 4 GB ekran kartı vardı son zamanlarda performans olarak düşük kaldı. Yeni çıkan oyunlarda da sorun çıkartacağını düşündüğüm için yeni bilgisayar alacağım.
HP Victus ekran sallanma vs gibi sorunlar gördüm o yüzden riske girmek istemiyorum.
Önceki kullandığım marka MSI idi. Sorun yaşamadım ama çok deli fan sesi çıkartıyordu oyunlarda o yüzden MSI da almayı düşünmüyorum.
Önerilerinizi bekliyorum.
Teşekkürler.

Amazon Prime üyesi iseniz iyi bir tercih olacaktır;

1694551290787.png

O kadar özellik koymuşlar RAM 8 GB:)
Soğutması nasıldır Acer markasının bir de aldık diyelim RAM için içini açıp ekleyebiliyor muyuz garanti bozuluyor mu?
Ekran kartı 4050 olarak 27 bandında bir HP var bir de bu model Acer gördüm.

Soğutması 6000-7000 RPM değerlerine kadar çıkmaktadır soğutmadan yana genel olarak bir problem yaşamazsınız, evet RAM alırsanız içini açıp garanti kapsamında sadece RAM ve SSD yükseltmesi yapabilirsiniz.

Soğutması 6000-7000 RPM değerlerine kadar çıkmaktadır soğutmadan yana genel olarak bir problem yaşamazsınız, evet RAM alırsanız içini açıp garanti kapsamında sadece RAM ve SSD yükseltmesi yapabilirsiniz.
Ekran canlılığı konusunda nasıl peki Victus modelinde Çok soluk renkler diye okudum.
Acer de ekranın Mat durumu canlılığı memnun bırakır mı ?

Cihazın ekranı hakkında pek bilgim yok maalesef ama yorumlarda panel hakkında pozitif yorumlar yapılmış durumda.

Hocam forumda birçok konu mevcut Acer ‘in rezaletleri ile alakalı. Garantiyi bozmaz derler eklersiniz bir şeyler sonra cihazınızın garantiye işi düştü mü hiç ederler. Güncel bilgi vereyim buradan, Acer müşteri hizmetlerinin ya da YouTube gibi mecralarda ne dediklerinin önemi yok arkadaşlar adamlar açtığınızı anlarsa cihazınızı direkt olarak garanti dışı sayıyorlar. Bununla birlikte servis genel anlamda kalitesiz ve yavaştır. 8 GB RAM koyupta Gaming yazıyorlar bir de :) farklı cihazlara bakın hocam siz en güzeli.

Yeni konular

Geri
Yukarı