25 bin TL gaming laptop önerisi

lensi

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Max 25 bin TL oyun bilgisayar önerisi olan var mı? Sırf oyun amaçlı, yazılım ile falan uğraşmıyorum.

25k çok sınırda bir rakam. Altı 3050 cihazlara girer. 1500 daha çıkıp bunu alın kafan rahat olsun.

25k çok sınırda bir rakam. Altı 3050 cihazlara girer. 1500 daha çıkıp bunu alın kafan rahat olsun.

Sağ olun öneri için bir tane MSI 3060 var acaba 3060 alınır mı?

Bütçeyi arttırabilirsen Nitro 5 iyi.

Hangi MSI link atar mısın?

Nitro 5 daha iyi olur. Hem ekran kartı daha güncel hem de işlemci olarak önde. 500 TL te değer yani aradaki fark.

@bilmemem
Hocam 1 2 ay daha çalışıp en iyisinden almayı düşünüyorum bu aşağıdaki nasıl sizce, sizce bu fiyat bandında bundan daha iyi var mı?

@bilmemem
Hocam 1 2 ay daha çalışıp en iyisinden almayı düşünüyorum bu aşağıdaki nasıl sizce, sizce bu fiyat bandında bundan daha iyi var mı?

Aynı paraya başka 4060'li laptoplar var. Bu laptop 45 watt ekran kartına sahip. Yani alınmaz. Biraz bakıp geri dönüş yapacağım.

@lensi

Daha iyi pil ömrü sunduğunu ve daha soğuk çalıştığını bıkıyorum bu cihazın i5 13500H victusa göre. Ama daha az performanslı.

Bu da daha sıcak çalışıyor ve daha az pil ömrü sunuyor bildiğim kadarıyla. Fakat performans olarak önde diye biliyorum.

Geri
Yukarı