25 bin TL hazır sistem önerisi

FSR ve sürücüler ile birlikte 4070'e kafa tutabilir arkadaş haklı.
DLSS ile de nvidia çok rahat yine öne geçebiliyor işte kartların temel performansları zaten birbirleri ile yarışmaya müsait değil temel de 4070 her türlü geçiyor dlss fsr girerse işin içine nvidia dlss konusunda daha iyi olduğu için yine bir adım önde oluyor

4060 Ti ile 4070 arasında bir canavar çok fazla söze gerek yok güzel kart.

4070 ile arasında 10 - 15 FPS fark iken 4070 Super ile kıyaslamanız açıkçası hiç olmadı.

Canavar dediysek de bir 4070 veya 4070 Super ile kıyaslama yapılamaz.

Hocam abartmayın 7700XT 4070S'le nasıl denk tutarsınız?

Hocalarım sistem olarak @Thorcuk hocamın sistemi iyi midir yanına monitör de eklemeyi düşünüyorum.

Bu sistem nasıldır.

Hocalarım sistem olarak @Thorcuk hocamın sistemi iyi midir yanına monitör de eklemeyi düşünüyorum.
Güzel bilgisayar hocam sizi uzun süre götürür diye düşünüyorum ama ağır oyunlar oynicaksanız disk kapasitesi eksik kalabilir onuda kendiniz ekleyebilirsiniz.

Yani aklımda bir fiyat yok 144 veya 165 Hz olması yeterli.

Bu sistem nasıldır.
7700xt'li bir sistem var 4060 çok kötü kalıyor yanında 8gb şuan ki kaliteli oyunlara dahi ancak yetiyor 12gb sizi 4 5 yıl boyunca sorunsuz götürür

10-15 FPS mi gerçekten komik dostum araştırmadan konuşma derim.
Performans videolarını izlemenizi tavsiye ediyorum. Bazı oyunlarda elbette ki fps oranları birbirine çok yakın olabilir ancak bir çok oyunda 10 fps fark var diyebiliriz aşağıdaki videoyu izlerseniz anlayacaksınız arasındaki fps farkını

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
7700XT'li bir sistem var 4060 çok kötü kalıyor yanında 8 GB şu anki kaliteli oyunlara dahi ancak yetiyor 12 GB sizi 4 5 yıl boyunca sorunsuz götürür.

Performans videolarını izlemenizi tavsiye ediyorum. Bazı oyunlarda elbette ki FPS oranları birbirine çok yakın olabilir ancak birçok oyunda 10 FPS fark var diyebiliriz aşağıdaki videoyu izlerseniz anlayacaksınız arasındaki FPS farkını.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Söylediginiz sistemi herhangi bir ekleme yapmadan alıyorum hocam o zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı