25 bin TL laptop önerisi

Bütçe
25000
Arkadaşlar maksimum 25k ekranı güzel olan batarya performansı üzmeyecek Gaming için donanımı iyi olan laptop önerilerinizi bekliyorum.

Sadece ekrandan biraz kısarak böyle bir canavar alınabilir.

Sadece ekrandan biraz kısarak böyle bir canavar alınabilir.
Sn. Radeon bu cihazın kasası güzeldi ancak ekran konusunda emin olamadım, oyun için aramıyorum , iş için güçlü bir PC almam lazım. 144hz ekranda bu cihaz için sRGB değerleri vs birşeyler yazıyorlardı ama..

%53 gibi bir şey olması lazım. @Radeon RX 5500M siz yeni TUF'larin soğutması hakkında ne düşünüyorsunuz hocam? Malum AMD 95 derece sınır koydu ve testlerdede genel olarak sanki throtthle derecelerine yakın çalışıyor.

Piyasada gerçekten fazla alternatif yok. Mağazalarda bile PC yok. Belki geçiş dönemi bilmiyorum. 12. Nesil cihazlar gelecek.. Acaba genel olarak ne zaman geliyor 12. nesiller, sene sonu?

%53 gibi bir şey olması lazım. @Radeon RX 5500M siz yeni TUF'larin soğutması hakkında ne düşünüyorsunuz hocam? Malum AMD 95 derece sınır koydu ve testlerdede genel olarak sanki throtthle derecelerine yakın çalışıyor.

Problem olmaz hocam, 6000 serisi zaten 12.nesilin gerisinde performans kaybı yaşansa bile bir etkisi olmaz diye düşünüyorum.

Sn. Radeon bu cihazın kasası güzeldi ancak ekran konusunda emin olamadım, oyun için aramıyorum, iş için güçlü bir PC almam lazım. 144Hz ekranda bu cihaz için sRGB değerleri vs bir şeyler yazıyorlardı ama.

Hocam ekranı iyi değil öncelikle onu söyleyebilirim. Ancak giriş seviyesi olduğu için kabul edilebilir. Sizin Monster cephesine bakmanız daha doğru olur.

Problem olmaz hocam, 6000 serisi zaten 12.nesilin gerisinde performans kaybı yaşansa bile bir etkisi olmaz diye düşünüyorum.

Hocam ekranı iyi değil öncelikle onu söyleyebilirim. Ancak giriş seviyesi olduğu için kabul edilebilir. Sizin Monster cephesine bakmanız daha doğru olur.
Dell, Asus, Lenovo 12. nesil intel bekleyeceğiz gibi görünüyor

Geri
Yukarı