25 bin TL laptop önerisi

titanss

Hectopat
Daha fazla  
25 bin TL bandında, pili uzun giden, çok ısınmayan, fan sesi çok çıkmayan, hafif bir laptop arıyorum. Üniversite için alıyorum, 15.6", 1TB SSD, 16 GB RAM olmalı.

Eğer yurt ya da mekan elveriyorsa masaüstü toplaman mantıklı olur bence monitör dahil 4060 Ti'lı toplayabilirsin.
O civara alacağın laptoplar Max 3060 ekran kartlı HP Victus falan olur onunda mobil kart olduğu gerçeği var yani performans anlamında bayağı geride kalır.
Artı laptoplar acayip ısınıyor.
Ben aldım mesela pişmanım baska benim gibiler mağdur olmasın.

Eğer yurt ya da mekan elveriyorsa masaüstü toplaman mantıklı olur bence monitör dahil 4060 Ti'lı toplayabilirsin.
O civara alacağın laptoplar Max 3060 ekran kartlı HP Victus falan olur onunda mobil kart olduğu gerçeği var yani performans anlamında bayağı geride kalır.
Masaüstünü üniversitede derse mi götüreyim?

Hocam 2050 Victus kullanıyorum bana 120 watt laptop 8gb ekran kartı diye sattılar fiyatı da ucuzdu tam hatırlamıyorum fiyatını fakat saçma derecede güzel performans veriyor laptop :D galiba cidden yeni sürümde 2050 değişmiş. (120 watt'dan dolayı da olabilir)

Geri
Yukarı