25 bin TL mining sistem önerisi

Teşekkür ederim sitelerden kontrol ederek bakacağım. 2. el kart alıp mining yapamaz mıyım yurt dışından daha ucuza geliyor?

2. El kartlarla da mining yapabilirsiniz ancak ülkemizde dolar 1 kuruş artsa fiyatlara %100 zam geldiği için 5-6 yıl önce çıkmış kartlar bile 7-8 bin liraya satılır olmuş. Ekim ayında 4500 liraya aldığım GTX 1080 şu an en ucuz 8000 liraya gidiyor sarı sitede. Aynı kart yurt dışında 350-500 dolara satılıyor. Sıfır almak istiyorsanız da Amazon Japonya tercih edebilirsiniz, oradan aldığınızda da ucuza geliyor.

25000 TL'ye. En fazla toplayacağın sistem 70 80 mhs verir. Ekran kartları fiyatları belli. Mhs değerine ortalama 300 TL istiyorlar. Yani 80 mhs bir sistem 24000 TL filan. Oda hazır sistem alır isen. Yoksa alt takım vs derken biraz daha pahalı ya mal olur. Şu anda ekran kartları düşüşte yazın ETH 2.0 herkesi korkutuyor. ETH kendisi de düşüş te. İnsanlar genel de elden çıkarmaya bakıyor. Ama ille de alacağım diyor isen. 2 tane 3060 lhrv2 alırsın o paraya. 70 75 mh filan alırsın ortalama. Alt takım da sağ ol 25.000 tutar. Gelirin değişir. Günlük 5 dolar 4 dolar her neyse artık çünkü elektrik giderde arttı artık. Ayrıca son olarak. 1000 serisi ekran kartlarından uzak durun. Gerek enerji tüketimi gerek eski nesil olduğu için. Mümkün mertebe 3000 serisi almaya çalışın. 3000 serisi bulunamaz ise önce XT sonra RX serisi AMD'ye geçin. 1000 serisini asla tavsiye etmem. 1000 serisi ile yapmaktan sa hiç yapmamanizi öneririm.

Son düzenleme:
1 ay önce başladım. Yapıyorum, yapılır ve yeni başlayan tonla insan var.

Arkadaşlar sorum yukarıda sizce yapılır mı köşede duran param var. Daha önce hiç mining tecrübem yok önerir misiniz? Yapılıyorsa hangi ekran kartını önerirsiniz sistem önerileriniz nelerdir?
Evimi sattin kral bu elektrik zamlarindan sonra anca ödersin de

Ether şuan en kârlısı değil bu paraya o hash leri alamaz aylık getiri o kadar olması zor bence hiç yapmasın riske etmek istemiyorum yazmış risksiz kazanç varmı Allah aşkına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…