25 bin TL render ve Gaming PC önerisi

Bütçe
25000
Ben sabırsız biriyim kaç gündür bekliyorum oyalıyorlar. Bana en geç perşembe günü kargolanır deniyor. Cumartesi günüde en geç salı değiştiler. Cuma günü sabahtan kargodan almam gerekiyor yoksa çıldırmama az kaldı.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20221025-190020_Chrome.jpg
    Screenshot_20221025-190020_Chrome.jpg
    52,3 KB · Görüntüleme: 56
Salı günü kargolanacak demiştiniz, bir gelişme varmı ? banada yarın kargolanacak diyorlar.
Kasayı bende satın aldım. Banada yarın kargolanıcak, ayrıyetten bir monitör aldım siteden. Pazartesi sabah satın aldım, bugün elimde oldu. Monitör başarılı bir şekilde çalışıyor ölü piksel, ghosting vs. yok. Dell markanın bir monitörünü aldım, kendilerinden zaten bayileriymiş. Kasa için bende bir güncelleme yaparım, tahminim olarak perşembe günü elimizde olur, benim gibi yarın kargolanıcak arkadaşlar için söylüyorum. Getirici firmamız Yurtiçi Kargo. Bu arada herhangi bir hesap açmadan iki satın alımı da yaptım. Bugün sabah 11 de siparişini verdiğim ekipmanlarda, akşam 6 da elimde oldu. Balıkesir'de yaşıyorum. 2 farklı kargoda da hiç bir sorun yaşamadım. Umarım hepimiz için geçerli olur, aynı başarıyı kasadan da bekliyorum. Konu sahibi olarak tekrar hatırlıyorum, bende NOVA sistemini satın aldım.

Kasayı bende satın aldım. Bana da yarın kargolanacak, ayrıyeten bir monitör aldım siteden. Pazartesi sabah satın aldım, bugün elimde oldu. Monitör başarılı bir şekilde çalışıyor ölü piksel, ghosting vs. yok. Dell markanın bir monitörünü aldım, kendilerinden zaten bayileriymiş. Kasa için bende bir güncelleme yaparım, tahminim olarak perşembe günü elimizde olur, benim gibi yarın kargolanacak arkadaşlar için söylüyorum. Getirici firmamız Yurtiçi Kargo. Bu arada herhangi bir hesap açmadan iki satın alımı da yaptım. Bugün sabah 11 de siparişini verdiğim ekipmanlarda, akşam 6 da elimde oldu. Balıkesir'de yaşıyorum. 2 farklı kargoda da hiçbir sorun yaşamadım. Umarım hepimiz için geçerli olur, aynı başarıyı kasadan da bekliyorum. Konu sahibi olarak tekrar hatırlıyorum, bende nova sistemini satın aldım.

Hayırlı olsun ben ASUS TUF VG27aqz aldım. Nova 3070 Ti özelleştirdim. 33 bin TL ürün kargo bekliyorum ben keşke ayrı ayrı alsaydım. Bir haftadır hiçbir ürün gelmedi sormakta istemiyorum. Yarın kargoya verirlerse iyi olur. Perşembe günü teslim almak istiyorum. İnan kaç kere iptal edeyim başka yerden satın alayım dedim ama kampanya çok ucuz 6 bin TL gibi bir indirim söz konusu. Gaming.gen.tr bu konuda kendini geliştirmesi gerekiyor. Bu kadar olmaz kargo süresi.

Ben sabırsız biriyim kaç gündür bekliyorum oyalıyorlar. Bana en geç perşembe günü kargolanır deniyor. Cumartesi günüde en geç salı değiştiler. Cuma günü sabahtan kargodan almam gerekiyor yoksa çıldırmama az kald

Kasayı bende satın aldım. Banada yarın kargolanıcak, ayrıyetten bir monitör aldım siteden. Pazartesi sabah satın aldım, bugün elimde oldu. Monitör başarılı bir şekilde çalışıyor ölü piksel, ghosting vs. yok. Dell markanın bir monitörünü aldım, kendilerinden zaten bayileriymiş. Kasa için bende bir güncelleme yaparım, tahminim olarak perşembe günü elimizde olur, benim gibi yarın kargolanıcak arkadaşlar için söylüyorum. Getirici firmamız Yurtiçi Kargo. Bu arada herhangi bir hesap açmadan iki satın alımı da yaptım. Bugün sabah 11 de siparişini verdiğim ekipmanlarda, akşam 6 da elimde oldu. Balıkesir'de yaşıyorum. 2 farklı kargoda da hiç bir sorun yaşamadım. Umarım hepimiz için geçerli olur, aynı başarıyı kasadan da bekliyorum. Konu sahibi olarak tekrar hatırlıyorum, bende NOVA sistemini satın aldım.
Kasaların kargolanmasının bu kadar uzun sürmesinin nedenini "test" olarak belirtiyorlar bunu defalarca sordum. kasanın toplanması vs değil yani zira kasanın toplanması yarım saat bilemedin 1 saattir. işte şüphe bu noktada başlıyor. bizim aldığımız ürünlerin hepsi kaliteli asus, intel bileşenlerden oluşuyor. iş şu noktaya geliyor "gaming.gen.tr teknik elemanlar asus, intel den bu işi daha iyi biliyorlar" yani asus,intel ürünlerini piyasaya satışa çıkmadan önce test-kontrol vs yapmıyor bunu gaming.gen.tr de çalışan 20 yaşındaki elaman yapabiliyor ..tabi bu çok enteresan. neticede kullanılmış,iade olmuş, teşhir ürün, tamir görmüş ürün kullanma ihtimalleri çok fazla. kaliteli -sıfır ürünleri 5-6 gün veye 1 gün bile test edilmesi gerektiğni düşünen kişinin akıl -zeka seviyesinde ciddi sıkıntıları olduğunu düşünürüm. şunu düşünebilirler " biz parçaları tek tek gönderirsek acemi kullanıcılar toplamaya çalışırken parçalara zarar verirler bizde bunları iade almak yada değiştirmek zorunda kalırız" bu düşünülebilir ve doğrudur ama bu toplanan kasayı test etmek değil, bu işi bilen insanların parçaları birleştirmesi-takması çalışır hale getirmesidir. Bunlar ısrarla test ediyoruz diyorlar.

Ana amaç render mı? Değilse buna bakılabilir. Evet render da AMD daha kötü ama render alınamaz diye bir şey yok.
Ana amaç render+oyundu render olsa çok farklı kasa toplanırdı zaten.

Kasaların kargolanmasının bu kadar uzun sürmesinin nedenini "test" olarak belirtiyorlar bunu defalarca sordum. kasanın toplanması vs değil yani zira kasanın toplanması yarım saat bilemedin 1 saattir. işte şüphe bu noktada başlıyor. bizim aldığımız ürünlerin hepsi kaliteli asus, intel bileşenlerden oluşuyor. iş şu noktaya geliyor "gaming.gen.tr teknik elemanlar asus, intel den bu işi daha iyi biliyorlar" yani asus,intel ürünlerini piyasaya satışa çıkmadan önce test-kontrol vs yapmıyor bunu gaming.gen.tr de çalışan 20 yaşındaki elaman yapabiliyor ..tabi bu çok enteresan. neticede kullanılmış,iade olmuş, teşhir ürün, tamir görmüş ürün kullanma ihtimalleri çok fazla. kaliteli -sıfır ürünleri 5-6 gün veye 1 gün bile test edilmesi gerektiğni düşünen kişinin akıl -zeka seviyesinde ciddi sıkıntıları olduğunu düşünürüm. şunu düşünebilirler " biz parçaları tek tek gönderirsek acemi kullanıcılar toplamaya çalışırken parçalara zarar verirler bizde bunları iade almak yada değiştirmek zorunda kalırız" bu düşünülebilir ve doğrudur ama bu toplanan kasayı test etmek değil, bu işi bilen insanların parçaları birleştirmesi-takması çalışır hale getirmesidir. Bunlar ısrarla test ediyoruz diyorlar.
Evet, bugünde kargoya çıkılacağı iddaa edilen bilgisayar yola çıkmadı, 5-6 kere deneme sonucunda yoğunluktan ötürü temsilciyede gün içerisinde bağlanamadım. Detayları yarın ilk iş olarak aktaracağım foruma. Teşhir ürün olarak belirtmeleri gerekiyor. Zaten öyle birşey olursa ciddi derecede başları ağrır. Misal itopya. Emsalleri bol.

Amd sistemler sıcak bakmıyorum. Amd alacaklara işlemci 5 bin serisi anakart 5 bin serisi ve ekran kartı da 6 bin serisi almalarını tavsiye ederim. Sistemi satın aldık ama bir haftadır bekliyoruz. Bugünde kargoya vermediler.

Gaming.gen.tr Kargo sorunu var. Bunuda biliyor ve farkındalar da sistem alanlar da beklemek istemiyorum 2 günde gelsin istiyor. Lütfen 5 bin net kar var. Ben 2 hafta beklerimde sorun değil.

Geri
Yukarı